...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dla jakich pracodawców chcą pracować młodzi ludzie (Gen Z i Alfa)?

Raport „World’s Most Attractive Employers 2022” powstaje w wyniku zakrojonych na szeroką skalę, pogłębionych wywiadów z absolwentami kierunków związanych z biznesem, inżynierią i IT.

Celem tych badań jest ustalenie jacy pracodawcy są przez nich najbardziej doceniani oraz jakie czynniki mają wpływ na ich wybory.

Zatrudnienie i utrzymanie talentów z GenZ i GenAlfa spędza sen z oczu niejednego lidera. Utrzymanie zaangażowania i wypracowanie lojalności najmłodszych to jedno z największych wyzwań w organizacjach w najbliższych latach.

W czwartek 26 stycznia, o godzinie 8:00 odpowiemy na pytania:

✔️ Jakie są aspiracje i preferencje młodych ludzi wkraczających na rynek pracy?
✔️ Jakie są oczekiwania co do pracodawców, a jakie realia?
✔️ Z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć młodzi kandydaci?
✔️ Jakie są kluczowe czynniki atrakcyjności pracodawców?
✔️ Gdzie chcą pracować młode pokolenia, jaką formę pracy wybierają, co jest dla nich ważne w pracy?
✔️ Co mogą zrobić i co robią najlepsi pracodawcy aby przyciągnąć i utrzymać młode talenty?

Rejestracji można dokonać pod linkiem 👉 https://bit.ly/3WhlZm2

Karolina Cichosz

Konsultant ds. Employer Brandingu w Universum Polska. HR Business Partner z ponad 10-letnim doświadczeniem w budowaniu zespołów w organizacjach z branży technologicznej i finansowej w Europie i Azji.

pasjonatka relacji międzyludzkich w kontekście różnorodności kulturowej, która spełnia swoje zainteresowania rozwijając się w obszarze HR: employer branding, rekrutacja, rozwój talentów. Mieszkała, studiowała, pracowała w Polsce, Niemczech, Turcji i Francji, gdzie poznała kompleksowość i wyzwania związane z tworzeniem globalnych strategii talent acquisition i candidate experience. Obecnie pracuje jako Ekspert ds. Marki Pracodawcy w mBanku i współprowadzi mBankowego LinkedIna. Działa na rzecz edukacji dzieci i młodzieży, budowania umiejętności miękkich i otwartości na różnorodność kulturową od ponad 14 lat w międzynarodowej organizacji pozarządowej CISV International.

Katarzyna Świątek – Terlecka

Menedżerka Employer Branding na obszar Europy Środkowo-Wschodniej w Schneider Electric. Od 15 lat związana z branżą HR. Doświadczenie zdobywała w bankowości (m.in. GE Capital, ING, PKO Bank Polski) oraz sektorze produkcyjnym (m.in.CEMEX Polska). Uczestniczyła w projektach związanych z budowaniem candidate & employee experience, zarządzania różnorodnością, a także realizowała liczne kampanie wizerunkowe i w obszarze komunikacji wewnętrznej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i studiów podyplomowych z zakresu efektywnej komunikacji w biznesie i zarządzania wiedzą i talentami w zespołach.

Katarzyna Pyszczak

Pracuje w Nationale-Nederlanden, Towarzystwie Ubezpieczeniowym, które jest częścią międzynarodowej Grupy NN. Od blisko 12 lat buduję programy ambasadorskie dla studentów i pracowników, którzy chcą zadbać o swoją markę osobistą.Doświadczenie z obszaru EB zdobywałam m.in. w PwC, KPMG, Santander Bank Polska, mBanku czy Daftcode. Łączy działania EB z budowaniem komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w SoMe. A w tak ważny obszar jak employer branding włącza takie tematy, jak różnorodność, kampanie społeczne i wolontariat pracowniczy.

Karolina Karwowska

Managing Partner w Dream Employer Hub. Przez ponad 20 lat pracowała w międzynarodowej korporacji. Zarządzała organizacjami w trudnych sektorach gospodarki oraz w różnych kulturach, budując sukces organizacji na zaangażowanym, efektywnym i zmotywowanym zespole.

W 2013 roku znalazła się na 12 miejscu w gronie 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce według rankingu Pulsu Biznesu.
W 2015 Firma, którą zarządzała przez 14 lat zdobyła tytuł najlepszego miejsca pracy w Polsce.

Od 2018 prowadzi własną firmę doradczą, pisze bloga oraz publikuje artykuły na łamach Harvard Business Review Polska oraz HR Business Partner. Wszystko w tematyce budowania pozytywnego doświadczenia pracownika, czyli „employee experience”. Jest doradcą biznesowym w obszarze budowania angażujących organizacji i projektowania pozytywnego doświadczenia pracownika.

Rejestracji można dokonać pod linkiem 👉 https://bit.ly/3WhlZm2

Dream Employer Hub

Od 2022 tworzymy coś więcej niż tylko konkurs. Dream Employer Hub to firma, konkurs, blog, podcasty, webinaria, audyty, szkolenia i znacznie więcej.

Budujemy przestrzeń dla najlepszych pracodawców, centrum edukacji, wymiany wiedzy i dobrych praktyk. Dajemy inspiracje, wsparcie i narzędzia w postaci szkoleń, audytów i raportów. Jesteśmy dla dużych i małych firm, z długoletnią tradycją i młodych organizacji, start-upów, korporacji i firm rodzinnych. Chcemy tworzyć wzorce, wyznaczać trendy, szkolić i edukować jak stać się Pracodawcą Marzeń. Tworzymy bazę dobrych pracodawców, do których będą chcieli dołączyć najlepsi pracownicy. Skupiamy wokół siebie ekspertów z różnych dziedzin – chcemy pokazać, że najlepsze miejsca pracy budujemy na wielu filarach.

Rebelianci i Marzyciele to chyba najlepiej opisuje nasze podejście. Dream Employer to dla nas połączenie innowacji i burzenia stereotypów z empatycznym i marzycielskim podejściem to tego jak stać się najlepszym miejscem pracy.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF