...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto odwiedzać konferencje? Za dwa dni Esport Gaming Forum 2020

Esport Gaming Forum 2020

W najbliższą środę, 8 lipca, odbędzie się konferencja online Espot Gaming Forum 2020 - The change is now, która poświęcona jest aktualnym przemianom w branży esportowej i gamingowej.

Konferencja polecana jest wszystkim, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę o branży esportu i gamingu z biznesowej i marketingowej perspektywy. Branże te rozwijają się niezwykle dynamicznie, a panująca pandemia tylko przyśpieszyła niektóre procesy i wymusiła daleko idące zmiany społeczne. Esport i gaming zdają się rewelacyjnie radzić w takim zmiennym środowisku, co z pewnością warto obserwować.

W szczególności polecam konferencje osobom związanych z branżą marketingu, która coraz przychylniejszym okiem patrzy na całą branże esportu – o czym świadczą liczne publikacje dotyczące kolejnych aktywności marek na łamach Brief Esports.

Esport Gaming Forum stanowi niepowtarzalną okazje, na wysłuchanie uznanych prelegentów z całego świata wśród których znajduje się m.in. Torsten Haux (VP Global Media Rights w ESL), Jorge Schnura (cofounder Mad Lions), Alexander Lewin (VP distribution & programming w Blast), czy Misha Sher (Global Vice-President w Mediacom Sport & Entertainment).

Zaproszeni prelegencji zabiorą głos w dyskusjach, które podzielone są na cztery panele, których tematyka przedstawia się następująco:

Konferencja The change is now planowana jest w dniu 8 lipca. Całość wydarzenia będzie dostępna online. Oprócz paneli dyskusyjnych dla uczestników konferencji przygotowane będą też webinary w których głos zabiorą liderzy rynku gamingowego w Polsce – devils.one, Polsat Games, Fantasyexpo oraz Brief Esports. Szczegółowe informacje dotyczące konferencji można znaleźć na stronie konferencji oraz na kanałach social media organizatora.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Event rozpocznie się 8 lipca o godzinie 13 i w całości będzie dostępny na platformie hopin.to, za pośrednictwem której należy się zarejestrować.

Redaktor Prowadzący sekcji Brief Esports. Business Consultant z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży esportu i gamingu. Organizator ponad 20 esportowych wydarzeń i turniejów dla profesjonalistów i amatorów. Pracował z najważniejszymi organizacjami esportowymi w Polsce takimi jak Pride, Team Kinguin, AGO Esports, czy Illuminar Gaming jako manager drużyny, dyrektor ds. esportu i dyrektor ds. rozwoju. Doświadczenie biznesowe zdobywał m.in. w McKinsey & Company. Regularny mówca na konferencjach poświęconych tematyce gamingu i esportu w Polsce. Doradca Esports Associations w temacie Narodowej Drużyny Esportu i strategii rozwoju esportu w Polsce.

Jarosław Śmietana