...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dr Pepper Academy – nowy wymiar esportu

Dr Pepper

19 tygodni zmagań, profesjonalne badania, zajęcia z psychologiem e-sportu, treningi pod okiem doświadczonego trenera i wielki międzynarodowy finał. To wszystko czeka w tym roku na uczestników DR Pepper Academy.

Dr Pepper kolejny rok z rzędu wspiera młodą, amatorską scenę CS:GO organizując trzecią edycję akademii dedykowaną indywidualnym graczom. Niezmiennie marka chce promować esport z całym pięknem tej dyscypliny.

Tegoroczna odsłona akademii będzie najprawdopodobniej pierwszym na świecie tak zrealizowanym projektem, gdzie o wynikach, awansach czy eliminacjach z akademii będą decydowały twarde dane, a nie subiektywne oceny trenera czy jury. Dzięki współpracy z Esportslab.gg stworzony i wdrożony został zaawansowany, nowatorski system selekcji i oceny graczy, który dzięki wykorzystaniu technologii istotnie wspierają sztab trenerski i dostarczają precyzyjnych wskaźników indywidualnych umiejętności.

W akademii czeka 20 miejsc, a kwalifikacje do nich prowadzone są w ramach cyklu 4 onlinowych turniejów na stronie www.esportal.com/drpepperpolska. Z każdej edycji do akademii dostanie się 5 zawodników i wcale nie muszą to być zawodnicy z pierwszych 5 miejsc – dzięki naszym rozwiązaniu użytkownicy mają gwarancje, że wyróżniający się indywidualnie zawodnicy zostaną dostrzeżeni.

Dr Pepper Academy
Źródło: Dr Pepper

Finałowa 20 uczestników zostanie również kompleksowo przebadana z wykorzystaniem najlepszej wiedzy i narzędzi którymi dysponują specjaliści i analitycy Esportslab, a wyniki będą porównywane z top zawodnikami na świecie. Każdy z uczestników otrzyma szczegółowy raport, w którym pozna swoje mocne i słabsze strony czy obszary które wymagają poprawy.

Szansę na to będą mieli w trakcie kilkutygodniowego cyklu treningowego, gdzie pod okiem trenera – Sebastiana „NEEX” Treli ze wsparciem doświadczonego psychologa esportu uczestnicy będą walczyli o miejsce w zwycięskiej piątce.

Laureaci otrzymają szansę na udział w LAN-owym turnieju z pulą nagród 10 000 zł, który będzie zwieńczeniem akademii i odbędzie się jesienią w Warszawie w ESPOT Gaming Center w Elektrowni Powiśle w Warszawie.
W szranki w ramach turnieju staną ze sobą zwycięzcy bliźniaczych projektów prowadzonych w Szwecji i Finlandii.

Projekt wsparty jest kampanią reklamową prowadzaną w mediach społecznościowych, na kanałach influencerów i streamerów oraz na kanale Twitch Polskiej Ligi Esportowej.

Za projekt kompleksowo odpowiada agencja John Pithcer.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy na stronie www.esportal.com/drpepperpolska do 30.04.2021


Źródło: Dr Pepper

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF