...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

#SubiektywniKreatywni 2 – czyli co chodzi po głowie najbardziej kreatywnym?

#SubiektywniKreatywni kwiecien

Już 14 kwietnia, zapraszamy na drugie wydarzenie w cyklu #SubiektywniKreatywni! Paweł Zawadzki rozmawia z Laureatami rankingu 50. Kreatywnych o tym, jak wygląda biznes, co zmieniła w nim pandemia i jak można to wykorzystać w swoich działaniach.

W ramach 11. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie wystartował nowy cykl wydarzeń online #SubiektywniKreatywni. Laureaci poprzednich edycji spotykają się live z Pawłem Zawadzkim (Większe Logo) i rozmawiają o tym, co wynika z nowej rzeczywistości i jak można to wykorzystać do rozwoju swojego biznesu.

W najbliższym spotkaniu 14 kwietnia o 16:30 wezmą udział:

  • Barbara Sołtysińska – indaHash

Współzałożycielka LifeTube i indaHash. LifeTube to największa jednonarodowa sieć wielokanałowa YouTube w Europie. Zajmuje się wprowadzaniem oraz wspieraniem marek na YouTube dzięki współpracy z najpopularniejszymi twórcami wideo. Obecnie zrzesza ponad 260 kanałów, które łącznie docierają do 32 mln subskrybentów. LifeTube jest liderem rynku influencer marketingu w Polsce. Wśród klientów są największe marki ze wszystkich branż – w ciągu 3 lat istnienia LifeTube zrealizował ponad 850 kampanii. indaHash to międzynarodowa platforma do automatyzacji współpracy z influencerami (tzw. mid-tier influencers i power users). W 2016 roku indaHash zrealizował ponad 250 kampanii dla globalnych marek – na rynku polskim, niemieckim, w Wielkiej Brytanii i RPA. Obecnie zrzesza ponad 75 tys. influencerów. Barbarze Sołtysińskiej największą satysfakcję daje rozwijanie nowych biznesów i wymyślanie kolejnych, innowacyjnych rozwiązań z zakresu content i influencer marketingu.

  • Agata Frankiewicz – Deko Eko

Ekspert ds. gospodarki cyrkularnej, upcyklingu i budowania zrównoważonych marek. Założycielka i CEO Dekoeko.com. Inicjatorka i współzałożycielka Koalicji na Rzecz Gospodarki Obiegu Zamkniętego “Reconomy”. Finalistka TheNextWomen Pitch competition oraz European Women Challenge. Absolwentka najlepszego w Europie programu akceleracyjnego Startupbootcamp Commerce w Amsterdamie. Forbes umieścił firmę Deko Eko jako jedną z 60 najlepiej rokujących firm, prowadzonych przez kobiety na świecie. Wysokie Obcasy umieściły Agatę Frankiewicz jako jedną z „50 śmiałych kobiet 2018 roku zmieniających świat na lepsze”. Finalistka Business Women of the Year 2019 oraz jedna z 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie 2020.

  • Grzegorz Krzemień – GoldenSubmarine

Na co dzień stoi za sterami GoldenSubmarine – polskiej, niezależnej agencji wielokrotnie nagradzanej przez przedstawicieli branży reklamowej. Jest przewodniczącym Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska, zajmującej się m.in. standardami kompetencji e-marketingowych, w tym certyfikacją DIMAQ. Podczas gali MIXX Awards 2018 odebrał nagrodę specjalną IAB za całokształt dotychczasowych dokonań. Autor książki – Własna firma krok po kroku (MT Biznes, Warszawa 2019).

Podczas spotkania zapytamy rozmówców o to:

  • jak Pandemia zmieniła ich firmy, branżę i myślenie o biznesie,
  • na co w Pandemii byli całkowicie nieprzygotowani,
  • które ze zmian oceniają jako korzystne dla siebie lub swojej firmy,
  • gdyby dziś mieli zainwestować w biznes/branżę/rozwiązanie – to co by to było,
  • co czytają i kogo słuchają, szukając odpowiedzi na pytanie „co będzie dalej?”.

Dowiedz się, w co warto inwestować czas i pieniądze, jakie rozwiązania będą stanowić przyszłość współczesnego biznesu oraz gdzie szukać inspiracji do działań kreatywnych. Całkowicie subiektywnie i bez korporacyjnego owijania w bawełnę.

Rozmawiamy o tym co przyniesie najbliższa przyszłość w biznesie, społeczeństwie i nastrojach społecznych. Godzinne spotkanie, świetni goście, dyskusja z publicznością – serdecznie zachęcam do wzięcia udziału!

Paweł Zawadzki, Większe Logo, prowadzący #SubiektywniKreatywni


❗️WYDARZENIE ODBĘDZIE W FORMIE LIVE LINKEDIN❗️

 

partnerzy 50

Anita Florek