...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

KERRIS Group przenosi biuro z Warszawy do Lizbony

2 listopada 2018 r. KERRIS Group zmienia siedzibę biura, przenosząc ją z Warszawy do Lizbony. Celem działania jest realizacja projektu “Task: Lisbon”.

Projekt “Task: Lisbon” zakłada przeniesienie biura agencji wraz z 33 pracownikami na 11 dni do stolicy Portugalii. W tym czasie zespół będzie pełnił standardowe obowiązki oraz weźmie udział w WebSummit, nazwanej przez magazyn Forbes „The best technology conference on the planet”. W czasie wolnym team obejrzy mecz Ligi Mistrzów, zwiedzi miasto, będzie poznawać lokalną kulturę.

– Planowany udział w WebSummit stał się dla nas inspiracją do tego, aby przenieść na czas konferencji cały team agencji do serca Portugalii. Przez tydzień naszym biurem stanie się Lizbona. Będziemy ciężko pracować, edukować się, ale też zwiedzać miasto i dobrze się bawić. Możemy sobie na to pozwolić, bo niezależnie od tego, gdzie przebywamy fizycznie, tak naprawdę ciągle przebywamy w digitalu.

Z jednej strony ten projekt to podziękowanie dla pracowników za zaangażowanie w rozwój firmy, a z drugiej realizacja standardów naszej agencji, zakładających m.in. troskę o członków zespołu i inwestowanie w ich rozwój – komentuje Ignacy Bochiński, partner KERRIS Group.

Kolejne etapy projektu “Task: Lisbon” będą na bieżąco publikowane na łamach social mediów agencji: https://www.facebook.com/KERRISGroup/ oraz na stronie https://kerrisgroup.com

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF