...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Konferencja ESI Digital Summer rozpocznie się w najbliższy poniedziałek!

W tej globalnej konferencji poświęconej zagadnieniom związanym z esportem każdy dzień będzie poświęcony konkretnemu terytorium (Ameryka Północna, Europa, Ameryka Łacińska, APAC i Bliski Wschód). Wszystko to, aby rzucić światło na działalność esportu zarówno w regionach o wiodącej pozycji, jak i na rynkach wschodzących.

ESI Digital Summer to największe i najbardziej zróżnicowane wydarzenie B2B, oferujące ponad 100 prelegentów, 1200 uczestników i ponad 35 godzin treści na żywo w ciągu pięciu dni.

Liderzy branży esportu będą debatować na temat pięciu kluczowych tematów ESI Digital Summer: Marki i sponsoring, Inwestycje, Zakłady bukmacherskie, Łączenie esportu ze sportem i sesje THINK, podczas których przybliżane będą poszczególne regiony i rynku esportu.

Wśród prelegentów ESI Digital Summer znajdują się jedni z największych liderów branży i autorytety związane z takimi markami jak Riot Games, Orange, ESL, Complexity, Betway, czy Tencent. Pełen program konferencji można znaleźć tutaj. Dniem poświęconym Europie będzie środa.

 

Podczas konferencji odbędą się również finały organizowanego przez Esports Insider wydarzenia The Clutch, które ma wyłonić najlepsze start-upy na rynku esportu. Wśród finalistów znalazły się takie firmy jak 3D Aim Trainer, XPlayn, Anzu, czy Juked.

Partnerem głównym ESI Digital Summer jest Kinguin Lounge, firmy GRID, We Are Nations, THESPIKE.GG oraz Ross Video są pozostałymi partnerami konferencji.

Bilety dostępne są do zakupu tutaj i zaczynają się od zaledwie 100£ (+ VAT) za pięciodniowy karnet z pełnym dostępem, z rabatami dostępnymi na karnety grupowe (3+). Uczestnicy otrzymają również pierwszy i pełny dostęp do VODów wszystkich sesji po wydarzeniu.

Redaktor Prowadzący sekcji Brief Esports. Business Consultant z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży esportu i gamingu. Organizator ponad 20 esportowych wydarzeń i turniejów dla profesjonalistów i amatorów. Pracował z najważniejszymi organizacjami esportowymi w Polsce takimi jak Pride, Team Kinguin, AGO Esports, czy Illuminar Gaming jako manager drużyny, dyrektor ds. esportu i dyrektor ds. rozwoju. Doświadczenie biznesowe zdobywał m.in. w McKinsey & Company. Regularny mówca na konferencjach poświęconych tematyce gamingu i esportu w Polsce. Doradca Esports Associations w temacie Narodowej Drużyny Esportu i strategii rozwoju esportu w Polsce.

Jarosław Śmietana