...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Maksymilian Hima został Country Manager – Germany w Vecton

Maksymilian Hima obejmuje nowe stanowisko Country Manager - Germany w Vecton, agencji marketing automation będącej częścią grupy digitalowej Whites.

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie CRM i Marketing Automation, Maksymilian będzie kluczową postacią w dalszej ekspansji i wzmacnianiu pozycji Vecton na rynku niemieckim.

Cieszę się, że po latach zdobywania doświadczenia w obszarze CRM z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i na różnych rynkach, teraz mogę skupić się na Niemczech – kraju, w którym dorastałem i widzę wiele możliwości. – mówi Hima.

Maksymilian jest ekspertem w dziedzinie Marketing Automation i CRM, ze szczególnym uwzględnieniem ekosystemów Bloomreach i Braze. Jako certyfikowany specjalista w dziedzinie analizy biznesowej i sztucznej inteligencji, jego podejście do rozwiązań MA obejmuje wykorzystanie oraz zarządzanie najnowocześniejszymi technologiami, jakie oferuje zarządzanie cyklem życia klienta.

Vecton oferuje narzędzia i strategie marketingu automation, które umożliwiają zbieranie szczegółowych danych o klientach i angażowanie ich w spersonalizowaną komunikację, co prowadzi do wzrostu retencji klientów i konkurencyjności firmy.

To dla nas naturalny krok, aby wzmocnić naszą obecność na rynku niemieckim, największej gospodarce w UE. Widzę, że przeniesienie naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie CRM i Marketing Automation na ten rynek ma ogromny potencjał dla wielu firm, aby budować lojalność klientów i wspomagać wzrost – komentuje Arek Kustra, ceo Vecton.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF