...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Pierwsza edycja FinTech Brunch by fintek.pl już 11 kwietnia

FinTech Brunch #1 by fintek.pl powstało z inicjatywy osób skupiających się wokół sektora FinTech i pasjonujących się wszystkim, co związane z finansami, rozwojem technologicznym i usprawnianiem procesów finansowych. Organizatorzy eventu, którzy na co dzień prowadzą portal fintek.pl – jedyny w Polsce serwis w pełni poświęcony tematyce FinTech-owej – chcą w sposób praktyczny podzielić się z uczestnikami swą wiedzą i opinią na temat roli i przyszłości sektora FinTech w Polsce i na świecie. FinTech Brunch #1 by fintek.pl to spotkanie networkingowe, poświęcone dynamicznie rozwijającemu się sektorowi Financial Technology. Wydarzenie odbędzie się 11 kwietnia w warszawskiej restauracji Wilcza50.

Okiem start-upowców

Fintech Brunch #1 to wydarzenie mające na celu przede wszystkim poszerzanie wiedzy na temat sektora FinTech oraz omówienie praktycznych rozwiązań dla branży innowacji finansowych. Spotkanie rozpocznie się prelekcją na temat wizerunku sektora FinTech w mediach. Spotkanie uświetnią również prezentacje przedstawicieli start-upów finansowych, które prężnie rozwijają swą działalność na polskim rynku FinTechowym, m.in. CurrencyOne – operatora serwisów Internetowykantor.pl i Walutomat, a także NethOne i Kapitalni.org. Następnie odbędą się warsztaty pt. „Czy płatna e-bankowość jest szansą czy zagrożeniem dla Fintechów”. Spotkanie zakończy się networkingiem, podczas którego uczestnicy spotkania będą mogli wymienić się wiedzą i opiniami dotyczącymi tematów poruszonych podczas prelekcji.

 

Zaproszeni goście

Oprócz patronów medialnych wydarzenia, wśród zaproszonych gości znajdą się również inni  założyciele oraz przedstawiciele polskich start-upów finansowych, którzy odnoszą liczne sukcesy na polskim rynku technologii finansowych, m.in. PayU, Autenti, pozyczkaportal.pl, loando.pl, Xchanger, Billon, Scanye, ale też przedstawiciele  polskiego rynku finansowego (Alior Bank, Wonga, PeP), administracja państwowa (Izba Gospodarki Elektronicznej) oraz fundacje i organizacje działające na rzecz rozwoju sektora finansowego w Polsce (Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych, The Heart, MCI Capital).

Rozpoczęcie wydarzenia: 2017-04-11 10:45

Koniec wydarzenia: 2017-04-11 14:00

Wilcza 50/52, 00-937 Warszawa

Organizator: fintek.pl

Szczegóły: www.fintek.pl


::

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF