...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Poznaj sposób ITAKI na wymarzone wakacje!

Aplikacja mobilna to idealne narzędzie dla osób zabieganych i świetne rozwiązanie dla tych, którzy przebywają często z dala od komputera. Jedziesz w pociągu, czekasz na autobus czy spędzasz weekend za miastem? Naszą ofertę zawsze masz pod ręką, mówi Tomasz Szagdaj, Dyrektor działu e-Commerce w Biurze Podróży ITAKA.

Aplikacja ITAKA jest na rynku już od pewnego czasu. Skąd pomysł, żeby ją unowocześnić?

TS: To wymóg dzisiejszych czasów. Podążając za trendami i badając wymagania naszych odbiorców, nie trzeba było się długo zastanawiać. Świat idzie do przodu i my także musimy (śmiech). Stworzyliśmy nową, jeszcze bardziej udoskonaloną wersję naszego programu. Przynosi ona wiele udogodnień, które mają ułatwić użytkownikom m.in. wyszukiwanie ofert wakacyjnych, ich rezerwację oraz stały dostęp do dokumentów podróży i szczegółów dot. wyjazdu.

To może od początku… Do czego służy aplikacja?

TS: Za pośrednictwem aplikacji mobilnej ITAKA w prosty i intuicyjny sposób, można sprawdzić aktualne oferty Last Minute i All Inclusive, zarezerwować idealny urlop, nocleg przy lotnisku lub weekend za miastem (do wyboru jest ponad 350 tys. hoteli na całym świecie). Aplikacja umożliwia także rezerwację wycieczek fakultatywnych, dzięki którym w łatwy sposób można urozmaicić swój wyjazd wakacyjny, łącząc w ten sposób wypoczynek i zwiedzanie. Rezerwacji można dokonać zarówno przed wyjazdem, jak i w trakcie jego trwania. Gdy użytkownik doda wybraną ofertę do ulubionych, będzie informowany o aktualnych obniżkach cenowych. Znajdzie tutaj też najważniejsze wiadomości o wybranym hotelu: udogodnienia, informacje o plaży, położeniu i wyżywieniu, zobaczy galerię zdjęć oraz video. W imieniu użytkownika, aplikacja zapamiętuje ostatnio przeglądane oferty, aby łatwiej było do nich wrócić w przyszłości. Chcieliśmy, aby aplikacja miała świetnie skonstruowaną wyszukiwarkę propozycji wakacyjnych – i to nam się udało: zastosowaliśmy bardzo przyjazne filtry, dodatkowo uruchomiliśmy możliwość szukania ofert na mapie świata (uważam, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na znalezieniu miejsca, które będzie najlepszą bazą wypadową).

Brzmi świetnie! Powiedz w takim razie o zmianach w aplikacji.

TS: Poprawiliśmy sekcję hotele z dojazdem własnym i wycieczki lokalne. Nasi użytkownicy z łatwością wybiorą hotel na weekend, wypoczynek z rodziną lub nocleg w delegacji. Unowocześniliśmy też Strefę Klienta (po zalogowaniu i zsynchronizowaniu oferty ze Strefą Klienta na www.itaka.pl można pobrać dokumenty podróży i mieć do nich dostęp, nawet bez połączenia z Internetem). Plus, oczywiście wcześniej już wspominane – filtry wyszukiwania. Wdrożyliśmy także możliwość dodawania opinii o wakacjach oraz aktywowaliśmy ekran przed podróżą (można tam znaleźć m.in. kalkulator walut, ważne informacje dot. wyjazdu i rozkład lotów oraz informacje praktyczne o miejscu wypoczynku).

Każdy lubi nowości. Czy użytkownicy znajdą coś nowego?

TS: Oczywiście. Niebawem planujemy wdrożenie podglądu do programu lojalnościowego i możliwość realizacji zamówień nagród rzeczowych.

Czy chcesz, na zakończenie naszej rozmowy, dodać coś od siebie?

TS: Jasne! Bezpłatną aplikację ITAKA pobrało już ponad 550 000 osób, dostępna jest ona dla systemów Android oraz iOS w Google Play i App Store. Warto ją mieć w swoim urządzeniu mobilnym, aby cieszyć się swobodnym, szybkim, a przede wszystkim, bezpiecznym dostępem do swoich wakacji marzeń – w każdej chwili i w dowolnym czasie. Drogi użytkowniku – pobierz aplikację mobilną ITAKA i korzystaj z nieograniczonej swobody!

Dziękuję za rozmowę.

TS: Dziękuję.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF