...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

PRCH zaprezentuje nową edycję raportu Retail Research Forum za H2 2019 w nowej odsłonie

PRCH Retail Trends raport

12 marca 2020 roku debiutuje wyjątkowa konferencja - PRCH Retail Trends - znana dotychczas jako prezentacja Raportu Retail Research Forum. Konferencja to znacznie poszerzona, w pełni odświeżona i nowoczesna odsłona znanego już w branży wydarzenia. Towarzyszyć mu będzie szereg inspirujących prelekcji wybitnych ekspertów, którzy wzbogacą wiedzę uczestników w zakresie rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych, a także zainspirują do dyskusji na temat przyszłości retailu.

Nowością będzie m.in. keynote speech o czasach VUCA i sygnałach zmian dla biznesu​, wybitnej analityczki trendów Pani Zuzanny Skalskiej. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się również, czy e-commerce i centra oraz obiekty handlowe mogą funkcjonować w synergii. Natomiast o nadchodzącej rewolucji AI (sztuczna inteligencja) w nowoczesnym handlu opowiedzą eksperci z firmy IBM Polska.

Jednym z kluczowych punktów w/w spotkania będzie prezentacja uznanego w branży Raportu Retail Research Forum​, który Polska Rada Centrów Handlowych tworzy z doświadczonymi ekspertami oraz ikonami branży. W skład zespołu badawczo-analitycznego wchodzą kluczowi specjaliści z firm: Savills, Knight Frank, Cresa, GfK, BNP Paribas RE, Cushman & Wakefield, Metro Properties. Raport “RRF” to tradycja w branży retail; Stowarzyszenie PRCH przygotowało już XXI edycję zestawienia. Zebrane w nim dane są podstawą do opracowania skutecznych strategii dotarcia do konsumentów i zwiększenia przychodów. To niezbędnik.

Co w najnowszym raporcie?

Opracowane podsumowanie traktuje o podaży nowoczesnej powierzchni handlowej, strukturze rynku i nasyceniu powierzchnią handlową. W Raporcie omówione zostaną również siła nabywcza, największe transakcje inwestycyjne na rynku, obroty oraz wskaźnik odwiedzalności w centrach handlowych w 2019 roku. W Raporcie będzie można również prześledzić najważniejsze otwarcia nowych obiektów handlowych w ostatnim roku, a także zapoznać się z listą obiektów rozbudowanych. Nie zabraknie także ciekawych treści na temat wpływu zjawiska e-commerce na centra handlowe, a także przewidywań związanych z rewolucją AI. W skrócie – trendy i  najnowsze zmiany przygotowane w oparciu o rzetelne dane.

Raport “RRF” zaprezentowany zostanie 12 marca 2020 roku na spotkaniu w Hotelu Marriott ​w Warszawie. Każdy uczestnik otrzyma dokument w wersji drukowanej. Będzie to również okazja do zadania nurtujących pytań, wymiany doświadczeń i networkingu.

Polska Rada Centrów Handlowych poleca wydarzenie wszystkim aktywnie poszukującym trendów i inspiracji do rozwoju biznesu w branży handlowej. Liczba miejsc ograniczona.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF