...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Ruszyła przedsprzedaż biletów na IV edycję Event Biznes

IV Edycja Event Biznes organizowane przez Stowarzyszenie Branży Eventowej odbędzie się 7 listopada 2017 roku w Digital Knowledge Village.

Po raz kolejny osoby zainteresowane organizacją wydarzeń spotkają się by przeanalizować najnowsze trendy na rynku eventowym. Organizatorzy zapraszają na konferencje zespoły PR, marketingu z korporacji, agencje, lokalizacje oraz podwykonawców.

Event Biznes to wydarzenie, podczas którego uczestnicy mają okazję poznać najlepszych prelegentów w dziedzinie event management z Polski i z za granicy. Organizatorzy zapewniają, że poziom konferencji będzie na najwyższym poziomie. Nad merytoryką wykładów już teraz czuwa zespół 22 osób wchodzących w skład Rady Programowej.  Reprezentują największe i najbardziej prężnie działające korporacje w Polsce, media branżowe i agencje eventowe.

Zachęcam gorąco do zarezerwowania sobie czasu w listopadzie, aby móc uczestniczyć w  tegorocznej edycji Event Biznes. Już teraz mogę zapewnić, że nie zabraknie inspirujących mówców, ciekawych wykładów, informacji o najnowszych trendach. Opieka merytoryczna Stowarzyszenia Branży Eventowej, a także Rady Programowej, to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego Event Biznes 2017 – mówi Anna Nowakowska, Dyrektor programowa Event Biznes.

Od dziś do 2 września trwa przedsprzedaż biletów, które można kupić http://eventbiznes2017.syskonf.pl/

Konferencja Event Biznes jest cyklicznym wydarzeniem, dedykowanym osobom zainteresowanym nowoczesnymi formami promocji, służącymi budowaniu silnej i efektywnej marki. Szczegółowy program zostanie podany w pierwszym tygodniu września na stronie www.eventbiznes.pl .

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF