...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Stor9 łączy Sweet Factory Store z nowym ambasadorem marki – Jasperem

Sweet Factory Store, właściciel sklepu online i 26 sklepów stacjonarnych na terenie całej Polski, oferujący szeroki wybór słodyczy, ogłasza rozpoczęcie współpracy z Jasperem jako nowym ambasadorem marki. Zaplanowana na rok współpraca obejmuje szeroki zakres działań marketingowych i promocyjnych. Za koordynację aktywności i współpracę z influencerem odpowiada Stor9.

Kampania ma na celu zwiększenie rozpoznawalności marki Sweet Factory Store, prezentację oferty i nowości produktowych oraz wydarzeń organizowanych przez markę, a także przyciągnięcie klientów do sklepów stacjonarnych Sweet Factory Store. Działania skierowane są do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców, a także miłośników słodyczy, którzy cenią autentyczność i radość, jakie promuje Jasper.

Jasper będzie nie tylko twarzą marki, ale także promotorem swoich ulubionych słodyczy, starannie wyselekcjonowanych spośród setek smaków dostępnych w Sweet Factory Store.

– Jasper, znany TikToker, który przyciągnął tłumy na otwarcia sklepów Sweet Factory Store, stał się naturalnym wyborem na ambasadora naszej marki. Jego autentyczność, pozytywna energia oraz podejście pełne szacunku dla swoich fanów i klientów podczas eventów Meet & Greet idealnie współgrają z wartościami Sweet Factory Store. Decyzja o stałym partnerstwie została podjęta na podstawie udanej współpracy przy otwarciach sklepów, gdzie obecność Jaspera znacząco przyczyniła się do sukcesu tych wydarzeńmówi Monika Łoś, COO marki Sweet Factory Store.

W ramach kampanii Jasper będzie aktywnie zaangażowany w szereg działań promocyjnych, które obejmują social media marki i twórcy (Instagram, TikTok i YouTube), digital, in-store marketing oraz eventy.

O Stor9:

Stor9 specjalizuje się w skutecznych i kreatywnych rozwiązaniach marketingowych. Wykorzystuje nowe technologie (w tym AI) do automatyzacji procesów w produkcji i komunikacji, co pozwala realizować innowacyjne i szyte na miarę kampanie marketingowe. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie influencer marketingu oraz produkcji treści reklamowych. Firmę tworzy 40 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Stor9 współpracuje z wieloma znanymi markami, takimi jak RTV EURO AGD, Sephora, Alpro, Totalizator Sportowy, Empik oraz Polpharma, dostarczając rozwiązania, które budują trwałe relacje z konsumentami i zwiększają rozpoznawalność marki. Stor9 działa od 2017 roku. Firma została założona m.in. przez Annę Zielińską (CEO) i Roberta Lewandowskiego, który jest większościowym udziałowcem w spółce.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF