...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Szafy narożne – jak wybrać i gdzie ustawić – praktyczne wskazówki

sypialnia szafa narozna

Szafy narożne są wymarzonym rozwiązaniem dla każdego, komu brakuje miejsca na obszerną garderobę, a zwykły dwudrzwiowy mebel po prostu nie spełnia swoich zadań. Co ciekawe, można ją ustawić praktycznie wszędzie – w przedpokoju, sypialni, pokoju dziecka, jednak warto zwrócić uwagę na jej kształt i wnętrze, szczególnie że powstaje coraz więcej odważnych projektów. Gotowy na podróż przez krainę szaf narożnych?

Jak wybrać praktyczną szafę narożną?

Praktyczna szafa narożna to dobrze zaprojektowane wnętrze, w którym wszystko ma swoje miejsce. Drążki, półki i szuflady, na których przechowasz odzież i inne domowe przedmioty. Najpopularniejsze są z pewnością szafy narożne jednodrzwiowe, które nie wymagają zbyt wiele miejsca podczas ich używania. Gdy ustawisz je w rogu pomieszczenia, będą wydawały się mniejsze wizualnie, nie dominując przestrzeni. Oczywiście jeśli obejrzysz ofertę dużego producenta mebli, takiego jak BRW, zobaczysz że jednodrzwiowe modele to nie jedyne rozwiązanie. Szafa narożna może być wyposażona w dwa skrzydła, a nawet stanowić pojemną garderobę! Ważne jest to, na jakim planie jest zaprojektowana – trójkąta ze ściętymi rogami czy litery L. W drugim przypadku ma często drzwi przesuwne, by jej obsługa była po prostu bardziej wygodna.

Szary narożne do przedpokoju, sypialni i do pokoju dziecka

Szafy narożne to mebel uniwersalny, dlatego wstawisz je praktycznie wszędzie, gdzie znajdziesz wolny, niezagospodarowany róg pokoju. Gdy ustawisz ją w przedpokoju, doskonale wpłynie na optymalizację przestrzeni i ułatwi segregację odzieży. Możesz jej użyć jako miejsce na dodatki, zawieszenie kurtek i płaszczy lub na rzeczy sezonowe, które nie mają swojego miejsca. Szafy narożne w pokoju dziecięcym wydzielają praktyczne strefy, by ułatwić maluchom naukę porządku. Model młodzieżowy ułatwi zapanowanie nad chaosem i spełni wymagania estetyczne dziecka. Ustaw szafę narożną w sypialni, by mieć pod ręką wszystko, co założysz na co dzień i na wyjątkowe okazje. Jeśli chcesz wygodnie przejrzeć się przed wyjściem, a nie masz zbyt wiele wolnej przestrzeni, poszukaj drzwi z lustrem, by pięknie rozświetlić przestrzeń.

Znajdź swoją wymarzoną szafę narożną w BRW

Gdzie szukać najlepszych szaf narożnych? Oczywiście w BRW, który od ponad 30 lat produkuje meble uwielbiane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Białe szafy narożne to sposób na to, by połączyć pojemność w lekkością, a modele w okleinie drewnianej cudownie ocieplą wnętrze. Poznaj całą ofertę producenta i wybierz jeden lub nawet kilka nowych szaf do swojego domu.


Źródło: brw.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF