...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Te firmy wspierają polski esport – poznajcie partnerów 22 sezonu ESL Mistrzostw Polski

ESL mistrzostwa

Już dziś startuje faza play-off 22 edycji turnieju ESL Mistrzostw Polski. W jej trakcie wyłonione zostaną cztery najlepsze drużyny, które powalczą o tytuł Mistrza Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Esport to dynamicznie rozwijająca się branża, przyciągająca rzesze nowych fanów, a z uwagi na swój sieciowy charakter także ciekawa alternatywa dla tradycyjnych wydarzeń. Nic zatem dziwnego, że rozgrywki esportowe takie jak mistrzostwa kraju w gry komputerowe wzbudzają zainteresowanie firm, chcących dotrzeć do nowej atrakcyjnej grupy konsumentów.

W tym roku na taki krok zdecydował się producent przekąsek dla graczy firma Sokołów oraz dystrybutor sprzętu komputerowego NTT System. Mistrzostwa wspiera także paysafecard, który jest partnerem statystyk meczowych.

 paysafecard
Źródło: ESL

ESL Mistrzostwa Polski to najdłużej działający i najbardziej prestiżowy polski cykl rozgrywek esportowych. W 2021 roku w ramach ligi odbywać się będą rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive, a pula nagród wyniesie 50 tysięcy złotych. Zwycięzca zapewni sobie awans do National Championship Playoffs, w którym można dostać slota w prestiżowych rozgrywkach takich jak play-in Intel Extreme Masters Cologne lub Intel Extreme Masters Summer.

Tegoroczne partnerstwo to kolejne zaangażowanie Sokołowa w rozgrywki esportowe. W 2019 roku firma była sponsorem turnieju Games Clash Masters, rok później zaangażowała się w 21 edycję ESL Mistrzostw Polski, a w tym roku była sponsorem polskiej transmisji jednego z największych na świecie turniejów esportowych – Intel® Extreme Masters Katowice 2021. Współpraca przy okazji wiosennej edycji ESL Mistrzostw Polski zakłada dalsze budowanie wizerunku produktów marki, jako idealnych przekąsek dla miłośników esportu i gier komputerowych.

Sokołów
Źródło: ESL

Jako firma z polskimi korzeniami, mecenas sportu i jeden z liderów na rynku spożywczym, wspieramy także społeczność polskich esportowców i graczy. Cieszymy się, że możemy zaprezentować naszą firmę oraz nasz asortyment zupełnie nowej grupie odbiorców, jaką są młodzi ludzie z pokolenia X, Y i Z. Współpraca przy 22 edycji ESL Mistrzostw Polski, to efekt bardzo pozytywnych efektów naszych poprzednich kampanii realizowanych m.in. przy okazji polskiej transmisji Intel®  Extreme Masters Katowice 2021. Esport daje też wyjątkową okazję do promocji produktów w czasach, w których wydarzenia offline nie mogą być realizowane.

Marcin Bałanda, Dyrektor ds. PR i Komunikacji Sokołów SA

Branżą, która najczęściej decyduje się na inwestycję w esport, jest oczywiście szeroko rozumiana branża komputerowa, dla której miłośnicy esportu są jedną z ważniejszych grup odbiorców. W tym roku partnerem finałów ESL Mistrzostw Polski został czołowy dystrybutor komputerów i podzespołów, firma NTT System. Dzięki tej współpracy firma NTT przygotowała serię oficjalnych komputerów ESL Mistrzostw Polski. Pełna oferta dostępna pod adresem: Graj Swoje

NTT System
Źródło: ESL

Dla NTT System partnerstwo przy ESL Mistrzostwach Polski jest szansą dotarcia do pasjonatów esportu. Bardzo cenimy sobie tą współpracę ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie całego zespołu ESL Polska.

Tadeusz Kurek, Prezes Zarządu NTT System

Partnerem statystyk meczowych w trakcie transmisji, będzie natomiast paysafecard, który jest element zintegrowanej platformy płatniczej PaySafe, lidera w płatnościach eCash. Współpraca pomiędzy paysafecard i ESL zakłada wsparcie przy okazji narodowych rozgrywek o tytuł mistrza kraju w Niemczech i w Polsce. Paysafecard był także partnerem turnieju IEM Katowice 2021.

Firmy przygotowały szereg atrakcji i niestandardowych aktywacji dla widzów esportowych zmagań, jednak aby nie psuć niespodzianki, zostaną one ujawnione dopiero w trakcie finałów. Transmisję z ESL Mistrzostw Polski można oglądać w serwisie Twitch 


Źródło: ESL

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF