...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Technologia premium z premią

Premium technologia, która skraca czas... A czas to pieniądz. Teraz przy zakupie piekarników z serii iQ300 i iQ500 marki Siemens można otrzymać 200 złotych premii. Technologia Premium z premią.

Technologia premium z premią

Piekarniki marki Siemens są wyposażone w premium technologie, które mają dostosować się do szybkiego tempa życia i zaoszczędzić cenny czas. W produktowo-promocyjnym filmie przygotowywanym na potrzeby kampanii VOD, Siemens podkreśla funkcje nowych modeli piekarników iQ500. Główną rolę grają tu funkcje fastPreheat oraz system samooczyszczenia activeClean. Jedna skraca proces nagrzewania. Druga sprawia, że piekarnik wyczyści się szybko i w dodatku sam.

Spot reklamowy emitowany w telewizji na życzenie – VOD – komunikuje wprowadzenie na rynek nowych piekarników z serii iQ500.

W tag-onie promocyjnym znajdziemy także informację o ruszającej właśnie ogólnopolskiej promocji „Technologia premium z premią”, która obejmuje piekarniki Siemens serii iQ300 i iQ500. Wystarczy kupić model urządzenia biorący udział w promocji, zgłosić się w akcji poprzez stronę producenta i otrzymać premię w wysokości aż 200 złotych zwrotu na konto. Ponad 3-miesięczna promocja potrwa od 15 marca 2019 r. do 30 czerwca 2019 r. Regulamin oraz pełen wykaz urządzeń objętych akcją znajdują się na stronie Siemens Home.

O akcji można dowiedzieć się przede wszystkim z internetu. Kampania VOD to jedynie przedsmak silnej komunikacji online. Działania obejmują intensywną obecność na szeroko zasięgowych portalach, serwisach tematycznych oraz porównywarkach cenowych. W punktach stacjonarnych pojawią także naklejki promocyjne.

Za przeprowadzenie kampanii online odpowiada ACR Media House. Tag-on do spotu centralnego na potrzeby VOD przygotował Mova Film.

Więcej szczegółów na stronie Siemens Home.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF