...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

„Uratowaliśmy niejedne święta i poranki bez kawy”. Monika Pobrotyń. North.pl [Ludzie 50tki]

Monika Pobrotyn northj.pl

Co najmocniej wpłynęło na sukces north.pl Czym inspiruje się Monika Pobrotyń? Jakie ma rady dla przedsiębiorców stawiających swoje pierwsze kroki w biznesie?

Co przyczyniło się do sukcesu Twojej firmy?

Niewątpliwie ogromny wybór części do urządzeń AGD i RTV. Obecnie to 17 milionów części i akcesoriów do praktycznie wszystkich modeli i roczników z 15- letnim stażem. Kolejnym atutem zawsze była szybka dostawa, ponieważ wiemy, że awaria w domu nie może długo czekać.

Który moment w życiu uważasz za najbardziej kreatywny i dlaczego?

Wymianę programatora i naprawę pralki Predom z Tatą w wieku 7 lat☺. Działo się to lata świetlne temu i nie widziałam, że moje życie zatoczy krąg i do tych pralek wrócę.

Kto lub co było i jest inspiracją w Twoich działaniach biznesowych? Dlaczego?

Ludzie, którym się chce, bez względu na profesję.
„Action”, czyli energia w działaniu. Uwielbiam dynamicznie pracować, aby potem spokojnie odpoczywać☺
Poczucie, że robi się coś dobrego.

Jakich rad udzieliłabyś startującym biznesom na podstawie własnego doświadczenia?

Życzę wszystkim dużo cierpliwości, determinacji i wytrwałości. Z tymi cechami oczekiwany efekt na pewno uda się osiągnąć.Monika Pobrotyn

Monika Pobrotyń – wykształcenia politolog, z zamiłowania HRowiec, a po latach wspaniałego rozwoju i nabierania doświadczenia – Współwłaściciel sklepu internetowego North.pl, specjalizującego się w sprzedaży części zamiennych RTV/AGD, lidera branży w Polsce.

Jak na Dziewczynę z Ursusa przystało, doświadczenie zawodowe zdobywałam już jako 15-latka. Swoją karierę „na poważnie” rozpoczęłam w firmie z branży IT, z którą miałam przyjemność dorastać, rozwijać się i zdobywać kolejne szczyty, głównie w obszarze Human Resources, rekrutacji i organizacji pracy.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Studiowałam na wydziale Stosunków Międzynarodowych i Politologii. Specjalizuję się m.in. zarządzaniu zasobami ludzkimi, employer brandingu i rozwiązaniach organizacyjnych ułatwiających działanie biznesu. Uwielbiam pracę z ludźmi, wspieranie ich pracy, wyzwań i sukcesów. Moim obecnym wyzwaniem jest pokazanie za pomocą North.pl, że rynek części rtv i agd to też fajna sprawa:):):)

North.pl działa na polskim rynku nieprzerwanie od 14 lat i jest liderem w branży RTV/AGD w Polsce. Od początku istnienia kultywujemy postawę #naprawiajniewyrzucaj, wspieramy środowisko i postawę EKO.

Zachęcamy do dbania o sprzęty, stanowiące część naszego domu.

Prywatnie „Matka Polka” gromady dzieci i małego stadka psów:)

partnerzy 50

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF