...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Warszawskie firmy pobiegną z pomocą!

bieg firmowy

Trwają zapisy na tegoroczny Bieg Firmowy! Będzie to już szósta edycja jednej z największych firmowych imprez sportowych organizowanych w Warszawie. W zeszłym roku w wydarzeniu uczestniczyło ponad 2500 biegaczy ze stolicy Polski.

W sportowej rywalizacji udział wezmą 5-osobowe zespoły złożone z pracowników firm z województwa mazowieckiego oraz sąsiednich województw.  Każdy z uczestników będzie miał do pokonania trasę liczącą blisko 5 kilometrów. Ponadto w tym roku zwiększono limit uczestników i na biegaczy czeka aż 3 500 pakietów startowych.

Co roku wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Kolejne miejsca znikają w ekspresowym tempie, a tysiące biegaczy wspólnie tworzy tę fantastyczną, charytatywną sztafetę. Dlatego kolejny już raz zdecydowaliśmy się na zwiększenie limitu uczestników. Bardzo cieszy nas tak wysoka frekwencja, dzięki której możemy zgromadzić jeszcze więcej środków na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest – podkreśla Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych – specjalnie z myślą o nich wystartuje Bieg Krasnala na dystansie 60 i 100 metrów. Uczestnicy oraz kibice będą mogli także skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych wspólnie ze Sponsorami i Partnerami Biegu Firmowego.

Co o 6. edycji mówią wieloletni uczestnicy wydarzenia? Idea społecznej odpowiedzialności biznesu jest ważną częścią kultury Credit Suisse. W zeszłym roku ponad 60% naszych pracowników, a jest ich we Wrocławiu i w Warszawie ponad 5 tys., wzięło udział w różnego rodzaju akcjach wolontariackich. Nie mogło zabraknąć nas również na starcie Biegu Firmowego, w tym roku w rekordowym składzie blisko 300 zawodników w obydwu miastach – mówi Aneta Kocemba-Muchowicz, Dyrektor Zarządzająca Credit Suisse Warsaw

Strategicznym Sponsorem Biegu Firmowego w Polsce i Sponsorem Głównym w Warszawie jest firma 3M.
Sponsorem Strategicznym Biegu Firmowego w Warszawie  jest firma Credit Suisse oraz Benefit Systems.

bieg firmowy

Żeby zgłosić swoją drużynę, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.biegfirmowy.pl oraz opłacić opłatę startową. Ceny wydarzenia kształtują się następująco:

Pakiet STANDARD 70 PLN/os (350 PLN/drużyna)
Pakiet PREMIUM – z logo firmy – 99 PLN/os. (495 PLN/drużyna) – możliwość zakupu wyłącznie do 15 kwietnia.
Podane ceny są cenami netto.

Każdy chętny może wesprzeć organizację tej ogromnej imprezy sportowej dołączając do grona Wolontariuszy Biegu Firmowego pod adresem: https://biegfirmowy.pl/wspolpraca/wolontariat .

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia biegfirmowy.pl oraz na profilach na Facebooku (facebook.com/BiegFirmowy) i Instagramie (@biegfirmowy).

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF