...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wioletta Kandziak z PKN ORLEN w Radzie Programowej programu Dream Employer

Wioletta Kandziak

Do członków Rady Programowej Dream Employer dołączyła Wioletta Kandziak, Dyrektor Wykonawczy ds. Kadr w PKN ORLEN.

Wioletta Kandziak związana jest z branżą HR od ponad 6 lat. Stanowisko Dyrektora Wykonawczego ds. Kadr objeła w luty 2018 roku. W Grupie Kapitałowej ORLEN odpowiedzialna jest za strategię HR i dialog społeczny ze związkami zawodowymi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w jednej z największych krajowych firm energetycznych tj. w Grupie ENERGA oraz w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, największej agencji płatniczej w Europie.

Ukończyła liczne szkolenia specjalistyczne z zakresu prawa pracy i zarządzania zasobami ludzkimi. Mediator w sprawach pracowniczych i wewnątrzorganizacyjnych.

Radca prawny, ukończyła studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz zdobyła Executive MBA certyfikowany przez IAE Aix-Marseille Graduate School of Management. Jest doktorantką Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, zajmuje się wpływem dialogu społecznego na kształtowanie zakładowych źródeł prawa pracy.

W Radzie Programowej programu Dream Employer zasiadają również: Adrian Martinez, Agnieszka Sora, Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska, Grzegorz Kiszluk, Jolanta Piątkowska, Karolina Karwowska, Maciej Hassa, Maja Gojtowska, Monika Domańska, Paulina Mazur, Tomasz Graszewicz.

Program został zainaugurowany 10 sierpnia debatą ekspertów oraz cyklem webinarów podejmujących tematy różnorodności pokoleniowej, elastycznych form pracy, budowania marki pracodawcy, tworzenia dobrych relacji wewnątrz organizacji oraz dobrostanu pracowników

Nagrania z wydarzeń można obejrzeć w mediach BRIEF oraz Dream Employer.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF