...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zakupy w Żabce nawet bez wychodzenia z domu

Sieć sklepów Żabka w Polsce jest wszędzie, są miejsca, w których z na jednej ulicy znajdują się dwa lub trzy sklepy. Jednak na tym nie koniec...

W Warszawie w zeszłym tygodniu ruszył testowy program pod nazwą “Jush”. Umożliwia on użytkownikom iOS zamawianie zakupów, które następnie dostarczane są przez kuriera, jak obiecuje żabka nawet w 15 minut. Dotychczas usługa dostępna była w czterech dzielnicach, a od dziś Żabka kontynuuje ekspansję i dociera w kolejne części Warszawy. To oznacza, że aktualnie Jush funkcjonuje w 8 dzielnicach, takich jak: Stara Ochota, Ochota, Wola, Ursynów, Śródmieście, Włochy, Targówek oraz Praga Północ i Południe.

Dostawa działa na podstawie tak zwanych Dark Store, są to magazyny, z których dostawca może odebrać zamówione produkty i dostarczyć je do nas do domu. Dostawa w przypadku zakupów poniżej 35 zł kosztuje 3,99 zł powyżej jest darmowa. Zamówienia funkcjonują w godzinach równych z godzinami otwarcia sklepów Żabka tj. 7:00-23:00.

Z okazji rozbudowy nowej usługi Żabka przygotowała kuszącą promocję dla nowych użytkowników. Pozwala ona zaoszczędzić nawet 100 zł, dając rabat 20 zł na 5 pierwszych zamówień, których wartość przekroczy 40 zł.

 

Źródło:materiały prasowe

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF