...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zbigniew Jagiełło Człowiekiem Roku Brief 2013

Podczas gali z okazji 14 urodzin magazynu “Brief” zostały przyznane nagrody dla osób, które szczególnie przysłużyły się rozwojowi swoich sektorów i branż w mijającym roku. Prestiżowe wyróżnienie “Człowieka Roku Brief” otrzymał Zbigniew Jagiełło, prezes PKO Banku Polskiego. “Człowiekiem Roku Brief for Poland” został uznany Marcin Herra, prezes spółki PL.2012. Za najlepsze “Projekty Komunikacji Marketingowej Roku” uznano “Stację Mercedes” oraz “Kuchnię Lidla”.

Pozostałe wyróżnienia otrzymali:

Maciej Szczechura, członek zarządu, Getin Noble Bank, uznany za “Człowieka Marketingu i Sprzedaży 2013”

Katarzyna Kieli, president i managing director, Discovery Networks CEE, Middle East and Africa, uznana za “Człowieka Mediów 2013”

Dawid Szczepaniak, Michał Wolniak, Piotr Friedberg i Darek Andrian, VML Poland, uznani za “Człowieka Reklamy 2013”

Agata Szczech, dyrektor komunikacji terytorium “East”, Renault, została uznana za “Człowieka Public Relations 2013”

Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, został uznany za “Managera Marketingu Miejsc 2013

 

Nie mogło oczywiście zabraknąć tortu z okazji urodzin magazynu. Dodatkowo uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać z fotobudki i zrobić sobie zdjęcie stylizowane na okładkę magazynu “Brief”. Goście, za namową Grzegorza Kiszluka, chętnie dzielili się swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Zdjęcie Michała Sadowskiego z Brand24 (nominowanego w kategorii Człowieka Roku Public Relations 2013) w ciągu godziny przekroczyło 100 polubień na Facebooku!

Oprawę muzyczną zapewniły zespoły “Just like jazz” oraz “Smile”.

 

Grzegorz Kiszluk

Grzegorz Kiszluk również skorzystał z fotobudki i znalazł się na okładce własnego magazynu.

 

Gala odbyła się 2 października w teatrze “WARSawy”. Impreza została poprowadzona przez redaktora naczelnego i właściciela magazynu “Brief”, Grzegorza Kiszluka oraz redaktora Łukasza Zawadowskiego. W organizację wydarzenia czynnie zaangażowane było Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz SG Events.

Pozostali partnerzy wydarzenia: Legro, GaGo, M-Sound, G&G Studio, Triango, Rentdesign, Maciąga, Restauracja Saute, Stock Prestige, Carlsberg, Luxmed, Sodexo Vivabox, Misianka, Cowork, Gastromagic.

W najbliższych dniach na naszej stronie, jak również na fan page’u znajdzie się relacja wideo oraz zdjęcia z urodzin.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia za rok!

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF