...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

ZMIANY KADROWE W AGENCJI DDOB – AWANSE I NOWE OSOBY (MAJ 2024)

Do zespołu Agencji DDOB dołączyli: Justyna Guzewicz i Wiktoria Wideńska jako Project Managerki odpowiadają za realizację kampanii dla klientów Agencji. Julia Wityńska wzmocniła zespół Contentu i jako Social Media Manager koordynuje działania związane z prowadzeniem kanałów brandowych na TikToku dla klientów Agencji. Izabela Krzemińska dołączyła do DDOB w roli People & Culture Partner i działa […]

Do zespołu Agencji DDOB dołączyli:

  • Justyna Guzewicz i Wiktoria Wideńska jako Project Managerki odpowiadają za realizację kampanii dla klientów Agencji.
  • Julia Wityńska wzmocniła zespół Contentu i jako Social Media Manager koordynuje działania związane z prowadzeniem kanałów brandowych na TikToku dla klientów Agencji.
  • Izabela Krzemińska dołączyła do DDOB w roli People & Culture Partner i działa na rzecz kultury pracy oraz wspiera firmę w rekrutacjach i procesach z obszaru People & Culture.
  • Witold Wróbel działa w zespole Strategii, przygotowując oferty dla stałych i przyszłych klientów jako Strategy Manager.

Awansowało 6 osób:

  • Sara Jędrzejowska awansowała na stanowisko Key Account Managera i opiekuje się kluczowymi klientami Agencji .
  • Kinga Kosiorek i Paulina Michniewska-Tomasik awansowały na stanowiska Senior Strategy Managerek.
  • Karolina Koper zaczynała w DDOB od stażu i została na stałe w zespole w roli Asystentki Działu Strategii.
  • Amadeusz Marciniak wziął odpowiedzialność za media Agencji w roli Head of Media DDOB.
  • Karolina Idziak objęła stanowisko Liderki Zespołu Realizacji odpowiedzialnego za realizację kampanii z influencerami.

 

O Agencji DDOB:

Agencja DDOB to największa niezależna agencja zajmująca się influencerami i jedna z najdłużej funkcjonujących na rynku agencji influencer marketingu – łączymy influencerów z markami nieprzerwanie od 10 lat. Zmieniamy się razem z branżą i mamy realny wpływ na panujące standardy – jesteśmy członkiem IAB oraz SAR.

Zrealizowaliśmy ponad 3000 wyjątkowych kampanii, pomogliśmy młodym markom zaistnieć w sieci oraz stworzyliśmy trendujące kanały własne dla klientów. Realizujemy kampanie na wszystkich kanałach: TikTok, YT, FB, IG, blogi, influencer marketing 360° i inne.

Jesteśmy influencerem wśród agencji – od lat prowadzimy pod szyldem Agencji DDOB własne kanały social media, angażując codziennie naszych odbiorców poprzez autorskie formaty i lifestylowe treści. Na TikToku mamy ponad 900 tysięcy obserwatorów, co czyni nas drugim największym kanałem brandowym w Polsce. Na Instagramie nasze konto obserwuje prawie 200 tysięcy osób.

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ddob

Instagram: https://www.instagram.com/ddobinsta/

TikTok: https://www.tiktok.com/@ddob

strona: www.agencja.ddob.com

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF