...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

4. urodziny magazynu Forbes Women – jubileuszowe wydanie już na rynku

Redakcja Forbes Women Polska obchodzi czwarte urodziny. W ciągu czterech lat na rynku pojawiły się 24 wydania magazynu, w tym 3929 stron z 713 artykułami i 255 wywiadami. Na okładkach gościło do tej pory 37 kobiet i... jeden mężczyzna.

Najnowsze urodzinowe wydanie Forbes Women zawiera nie tylko podsumowanie ostatnich 4 lat obecności magazynu na rynku, ale także retrospektywę, która odpowiada na pytanie, w jakich dziedzinach przez ostatnie cztery lata cofnęliśmy się jako społeczeństwo, a gdzie widać postęp. Szczegóły sytuacji kobiet w Polsce można znaleźć w najnowszym raporcie przytaczanym w artykule „Wyprzedza nas pół świata”.

W kwietniowym wydaniu również:

⦁ Omenaa Mensah o tym, jak profesjonalizować filantropię i o swoim lekarstwie na rasizm i dyskryminację
⦁ Natalia Hatalska omawia pięć megatrendów rozwoju świata
⦁ Dlaczego naprawdę Polki nie chcą rodzić? To tekst dla każdego polityka, który wypowiada się w imieniu kobiet
⦁ Natalia de Barbaro: warto odkleić – „dam radę” od „chcę”
⦁ 10 lekcji japońskiej filozofii: w życiu i w biznesie

– „Forbes Women” wymyśliła Moira Forbes, dziennikarka i działaczka, wnuczka Malcolma Forbesa, założyciela pisma. W pierwszym wydaniu polskiej edycji magazynu powiedziała nam, że chciała stworzyć platformę dla kobiet do nawiązywania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i pomysłów pomagających w osiąganiu sukcesu. Jej słowa potraktowaliśmy jak drogowskaz, dlatego od czterech lat wspieramy Polki w ich zawodowych dążeniach, aspiracjach i wyborach. Na urodziny życzymy sobie i Wam pełni praw dla kobiet w Polsce. I to szybciej niż za sto lat – pisze we wstępniaku Aleksandra Karasińska, redaktorka naczelna Forbes Women Polska.

Przez ostatnie cztery lata obok setek artykułów w magazynie i online, akcji społecznych (m.in. Równa Firma, Baza Ekspertek, Firma Przyjazna Tacie na Etacie, 16 Liderek Równości, Equal Voice) odbyły się także dziesiątki spotkań z tysiącami kobiet w Polsce i za granicą, nagrano cztery sezony podcastu „Forbes Women”, zorganizowano klub czytelniczy online oraz zainaugurowano spotkania Klubu Forbes Women.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF