...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

50 Kreatywnych #historie AD2020 | Jacek Ryszka – SURROapp.com

Jacek Ryszka

Chciałbyś kupić samochód na drugim końcu Polski, ale rozłożyło cię przeziębienie i nie możesz pojechać go obejrzeć? A może planujesz przeprowadzkę do innego odległego kraju i musisz obejrzeć mieszkanie do wynajęcia w terminie, który Ci nie odpowiada na podróż? A może po prostu chcesz zobaczyć, jak żyje się na innym kontynencie, nie ruszając się z kanapy? To wszystko stało się możliwe, dzięki platformie SURROapp.com, która umożliwia wynajęcie ludzi do płatnego live streamingu. Jacek Ryszka, pomysłodawca platformy został wyróżniony na pierwszym miejscu w 10. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Jak powstało SURROapp?

Prowadząc firmę, niejednokrotnie musimy być w kilku miejscach jednocześnie, a czas jest chyba najdroższym „aktywem” w portfelu. Ciągle głowimy się jak wydłużyć dobę lub jak zrobić kilka rzeczy naraz, stąd pomysł Jacka Ryszki, aby z wygodnego fotela móc zdalnie „być” w tych wszystkich miejscach i wykonać wszystkie zadania dzięki pomocy innych ludzi, czyli SURRO-sów których znajdziemy na platformie.

surroapp
źródło: SURROapp.com

Cele i misja projektu

SURROapp.com ma przede wszystkim pomóc łączyć ludzi, którzy mają coś do załatwienia w odległym miejscu, z ludźmi chcącymi zarobić dodatkowe pieniądze, pomagając innym. To wszystko zdalnie, za pomocą połączenia wideo i automatycznego rozliczenia.

Droga do sukcesu

Jacek rozpoczął pracę nad projektem od skompletowania kreatywnego zespołu i przedstawienia swojej  wizji. Później rozpoczęło się projektowanie i ciągłe doskonalenie produktu, aż do momentu, w którym wiedzieli, że to jest to, co chcą pokazać światu.

Jesteśmy chyba jeszcze przed naszym przełomowym momentem, ponieważ póki co większość prac idzie zgodnie z planem i sukcesywnie realizujemy wyznaczone sobie cele.

Przy tak wizjonerskiej platformie, która łączy wiele różnych funkcji, zespół SURRO nieraz zaskakiwały przeszkody programistyczne, na szczęście ma świetny team, który uporał się z każdą z nich.

Jacek podkreśla, że projekt nigdy nie był uzależniony od czynników zewnętrznych.

kreatywni w biznesie
źródło: SURROapp.com

Jak SURRO pokonało pandemię…

Pandemia skutecznie zatrzymała ludzi w domach, co odbiło się na jednej z funkcji aplikacji, czyli  wirtualnych wycieczkach za pomocą  płatnego streamingu. Jacek, jego zespół i SURRO-si czekają spokojnie na odmrożenie turystyki, a w międzyczasie rozwijają kolejne funkcje umożliwiające zarabianie z domu.

Inspiruje mnie…

Chyba każda historia człowieka sukcesu, którą usłyszałem lub przeczytałem, pchała mnie do przodu. Swiat jest pełen motywacji, trzeba ją tylko dostrzec i umiejętnie wykorzystać w swoim biznesie.

Co dalej?

Platforma  jest  w początkowej fazie rozwoju. Wiele jeszcze przed zespołem SURRO wiec w planach mają ciągły wzrost i doskonalenie funkcji. To jest naszym priorytetem.

10. edycja rankingu
źródło: SURROapp.com

Na pytanie jakiej rady na podstawie własnego doświadczenia mógłby udzielić startującym biznesom, Jacek odpowiada: Wyznacz sobie realny cel i nigdy się nie poddawaj. Nakieruj umysł na sukces, ale nie zapominaj, że przeszkody i porażki są jego nieodłączną częścią, a sposób, w jaki je pokonasz będzie determinował Ciebie jako lidera.

partnerzy rankingu 50 kreatywnych

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF