...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Agnieszka Kosik i Marek Sypek dołączyli do Rady Nadzorczej M4B S.A.

Agnieszka Kosik Marek Sypek

Agnieszka Kosik pełni funkcję Head of Poland w Facebooku, natomiast Marek Sypek jest Dyrektorem Generalnym Stock Spirits Group, oboje od wczoraj zasiadają w Radzie Nadzorczej M4B S.A.

Firma jest liderem europejskiego rynku Digital Signage, producentem i dostawcą monitorów LCD, ekranów LED, cyfrowych menu boardów i totemów, specjalistycznego oprogramowania oraz samoobsługowych kiosków i kas. Ostatnio wprowadza na rynek nowoczesne systemy wykrywania podwyższonej temperatury sygnowane marką Reakton+.

Jestem szczęśliwy i podekscytowany faktem, że Agnieszka i Marek stają się częścią naszego zespołu. Ich imponująca wiedza i bogate doświadczenie zawodowe wymiernie przyczynią się do wzmocnienia naszej pozycji biznesowej i dalszej ekspansji rynkowej.

Jarosław Leśniewski, prezes Zarządu M4B S.A.

Agnieszka Kosik od 2018 odpowiada w Facebooku za rozwój biznesu i pracę z klientami na polskim rynku. 25-letnie doświadczenie w branży reklamowej. W latach 2008-2018 pracowała na stanowisku Prezesa Zarządu MediaCom Warszawa, odpowiadając za strategię i rozwój firmy. W tym czasie MediaCom zdobył czterokrotnie tytuł Domu Mediowego Roku oraz liczne branżowe nagrody.

Marek Sypek w Stock Spirits Group pracuje od czerwca 2016 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży FMCG – zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i firmach wspieranych przez fundusze private equity. Ostatnio na stanowisku CEO w Agros-Nova Holding. Wcześniej był Dyrektorem Zarządzającym na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Johnson & Johnson. W BIC Polska był General Managerem nadzorującym działalność firmy w Polsce i na Ukrainie.

 


Źródło: informacja prasowa M4B

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF