...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Akademia London School of Public Relations (LSPR) i szkolenia ZFPR w nowej formule

LSPR ZPFR szkolenia

Podążając za najnowszymi trendami w dziedzinie PR i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ciągle zmieniającego się rynku, Związek Firm PR (ZFPR) zmodyfikował ofertę szkoleniową dostępną w ramach prestiżowej Akademii LSPR. Pierwsze zajęcia w nowej formule startują 4 kwietnia 2020 w Warszawie. Uczestnicy mogą spodziewać się solidnej dawki wiedzy przekazywanej przez wykładowców-praktyków, specjalistów w swoich dziedzinach, wykorzystania przykładów najlepszych projektów nadesłanych do konkursu „Złote Spinacze” oraz wysokiej jakości, którą gwarantuje Rada Programowa ZFPR.

Dynamiczne zmiany w społeczeństwie w zakresie komunikacji i wykorzystywania nowych technologii wymuszają na firmach ciągłe dostosowywanie się do nowych potrzeb i wymagań rynku. Pracownicy działów marketingu, komunikacji, HR czy social media muszą umieć szybko i sprawnie dzielić się informacją. PR jest interdyscyplinarnym zawodem, łączącym wiele cennych kompetencji przydatnych na współczesnym rynku pracy.

PR ewoluuje. Zmienia się jego rola w organizacjach, a pracownicy z kompetencjami w dziedzinie komunikacji, tworzenia treści, CSR czy Social Media są dużą wartością w każdej firmie, a co za tym idzie, stają się poszukiwani na rynku pracy. Naszą ambicją jest tworzyć kadry specjalistów w dziedzinie PR. Program szkoleniowy London School of Public Relations dostosowujemy do zmieniających się potrzeb naszych słuchaczy. Przekazujemy wiedzę praktyczną, która jest podstawą pracy w komunikacji, ale też podążamy za trendami, pokazując jak nowe technologie i kanały zmieniają komunikację firm.

Michał Olbrychowski, członek Rady Programowej ZFPR

Akademia LSPR to propozycja dla osób, które stawiają na jakość i czas. Małe grupy, zajęcia prowadzone przez praktyków, moduły tematyczne pozwalające na zyskanie kompleksowej wiedzy z zakresu komunikacji, dostosowane do oczekiwań rynkowych powodują, że kompetencje zawodowe podnoszone są bardzo szybko, a przekazywana wiedza natychmiast wykorzystywana jest w praktyce.

Akademia LSPR cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem już od kilkunastu lat. Bogate doświadczenie zdobyte poprzez badanie uczestników kursów i obserwowanie trendów rynkowych pozwoliło na odświeżenie i modyfikację poszczególnych elementów kursu. Zmianie uległy sylabusy i prezentacje, powstały także ścieżki specjalistyczne dla osób, które chcą mocniej pogłębić wiedzę w wybranej wąskiej dziedzinie PR, przygotowana została również baza case’ów najlepszych kampanii zgłoszonych do konkursu „Złote Spinacze”. Szkolenie kończy się egzaminem i certyfikatem London School of Public Relations. Nad wszystkim czuwa Rada Programowa, w której skład wchodzi Zarząd ZFPR i powołani pełnomocnicy.

Z okazji uruchomienia nowej formuły London School of Public Relations, do Polski przyjechał założyciel szkoły, John Dalton.

PR to w Polsce wciąż młoda dziedzina, która liczy sobie około 20 lat. Polski rynek PR ma ogromny potencjał. Wciąż brakuje specjalistów, którzy wyposażeni w praktyczną wiedzę, mogą wdrażać profesjonalną komunikację w firmach. Nasza oferta to odpowiedź na wzrost roli komunikacji w biznesie, życiu społecznym, czy szerzej w relacjach między ludźmi. Jestem przekonany, że na specjalistów w dziedzinie PR czeka wiele ciekawych zadań w różnego typu organizacjach pozarządowych, instytucjach publicznych, firmach lokalnych i międzynarodowych korporacjach. Kompetencje zyskane podczas naszego kursu pozwalają na wszechstronny rozwój zawodowy nie tylko w klasycznym dziale PR, ale także będą bezcenne w pracy w wielu innych komórkach organizacji.

John Dalton

Więcej informacji: https://zfpr.pl/szkolenia/

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF