...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Akcja Radia ZET „Na pierwszej linii”

Akcja Radia ZET

Ruszyła akcja Radia ZET "Na pierwszej linii". Zapis rzeczywistości czasu epidemii opowiadany głosem pracowników służby zdrowia, domów opieki społecznej, wolontariuszy i nie tylko. Codziennie na antenie stacji.

Idea akcji jest prosta i emocjonalna. Radio ZET prezentuje prawdziwe i wzruszające historie, o tym jak dziś radzą sobie zwykli ludzie, którzy w pracy i domu zmagają się z codziennymi problemami i dylematami.

Reporterzy Radia ZET codziennie są „Na pierwszej linii” w karetce, Domu Opieki Społecznej, SORze, czy na granicy kraju. Zapisy ich rozmów można usłyszeć w Wiadomościach Radia ZET oraz programie Justyny Dżbik „W Waszej sprawie” nadawanym od poniedziałki do piątku między 12.00 a 14.00.


Źródło: Biuro prasowe Grupy Eurozet

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF