...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Albedo marketing z nowym członkiem zarządu

Magdalena Gajewska-Bogacz

Do zarządu Albedo Marketing dołączyła Magdalena Gajewska-Bogacz – dotychczasowa Dyrektor Kreatywna agencji. Będzie odpowiedzialna za realizację celów spółki w obszarze kreatywnym, w szczególności za przygotowywanie prac przetargowych z obszaru B2C, a także za dalszy rozwój zespołu kreatywnego.

Magda Gajewska-Bogacz dołączyła do Albedo w 2012 r. jako copywriter. W 2015 r. została liderem działu copywritingu, a 2 lata później awansowała na szefa działu kreacji. Jako członek zarządu będzie łączyła dotychczasowe obowiązki ze współodpowiedzialnością za kierunek rozwoju agencji oraz indywidualny rozwój pracowników. Wchodząc do zarządu, Magda dołączyła do założycieli Albedo Marketing – Pawła Antkowiaka i Mirka Młynarczyka.

Swoją błyskotliwą karierę w Albedo Magda zawdzięcza zaangażowaniu, charyzmie i olbrzymiemu kreatywnemu talentowi. Dotychczasową pracą udowodniła, że potrafi zarządzać zespołem, inspirować i wzmacniać jego umiejętności kreatywne. Dla firmy awans Magdy ma szczególne znaczenie, bowiem do zarządu Albedo po raz pierwszy powołano osobę, która nie jest Partnerem. To duża zmiana w sposobie zarządzania agencją i naturalny krok w rozwoju spółki. Ta decyzja pokazuje, że zamierzamy budować silną pozycję agencji na rynku wsparcia sprzedaży, w oparciu o rozwój kompetencji kreatywnych i strategicznych.

Paweł Antkowiak, Członek Zarządu, Managing Partner


Źródło: Informacja prasowa ALBEDO Marketing Sp. z o.o.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF