Trzy statuetki Stevie® Awards dla WebTalk i endorfina events


Założyciel i Dyrektor Zarządzający WebTalk – Michał Dunin otrzymał statuetkę w kategorii „Executive of the Year – Advertising, Marketing & Public Relations”. Jury doceniło przede wszystkim nieustający wzrost agencji WebTalk, która w 2017 r. podwoiła przychody i liczbę pracowników względem poprzedniego roku, oraz połączenie z agencją endorfina events.

Kolejną statuetkę WebTalk zdobył wspólnie z klientem – marką Krupnik – w kategorii „ Best Facebook Fanpage or Group”. Prowadzony przez agencję fanpage zyskał uznanie ze względu na doskonałe wyniki i publikowany, kreatywny kontent. Na potrzeby komunikacji agencja stworzyła ‘brand hero’ – Miśka, nawiązującego do słowiańskiej kultury i charakteru marki.

Srebro w kategorii „Best Brand Experience Event” endorfina events otrzymała za cykl eventów #HereToCreate dla marki adidas Women. Agencja zorganizowała siedem niestandardowych, kreatywnych treningów, których celem było udowodnienie, że ćwiczyć można wszędzie i na różne sposoby. Jury doceniło imponujące wyniki i kreatywność w podejściu do eventów kierowanych do kobiet.

W tegorocznym konkursie International Business Awards nadesłano ponad 3900 zgłoszeń, które oceniało jury złożone z 270 specjalistów.

 

Best Brand Experience EventBest Facebook Fanpage or Groupendorfina eventsHereToCreateInternational Business Awardsnagrody biznesowestevie awardsstickyWebTalk
Komentarze (0)
Dodaj komentarz