...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Analityka danych z Google Cloud – Meetup [BRIEF PATRONUJE]

analityka-danych_

Poznaj technologie stworzone dla potężnych ilości danych, które pomogą Ci w zaawansowanej analityce i skalowaniu biznesu.

Jeśli jesteś właścicielem firmy, odpowiadasz za analitykę dużej ilości danych lub pracujesz w dziale technicznym i wykorzystujesz usługi chmurowe – dołącz do spotkania organizowanego przez firmę FOTC i poznaj narzędzia, które usprawnią Twoją pracę.

Podczas meetupu (online) dowiesz się m.in. jak:

  • zbudować analitykę w firmie w oparciu o infrastrukturę chmurową Google, a przede wszystkim hurtownię danych BigQuery, która pozwala na zaawansowaną analizę petabajtów danych,
  • wykorzystać Arkusze Google zarówno podczas codziennych obowiązków, jak i w przypadku zaawansowanych czynności analitycznych przy pomocy AI i funkcji Connected Sheets,
  • zautomatyzować procesy z AppSheet, a także wybrać i skonfigurować odpowiednie niestandardowe źródła danych dla AppSheet, czyli platformy do tworzenia responsywnych aplikacji bez użycia kodu.

Na wirtualnej scenie wystąpią: Bartosz Lewicki, Kacper Ptasiński, Wojciech Szczepanik oraz Kamil Ciukszo.

W skrócie:

  • Darmowy meetup dotyczący analityki danych w biznesie
  • Data: 22 września / 9:30-11:30
  • 4 prelegentów z firm: FOTC, Google Cloud, Developico i Alterdata.io

Poznaj agendę spotkania i zarejestruj się na stronie: https://bit.ly/3hdJ0Vi


Źródło: FOTC

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF