...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Apel Jakuba Juszczyka z GrupaWsparcia.pl, laureata 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie

GrupaWsparcia.pl pomoc psychologiczna online

GrupaWsparcia.pl to portal społecznościowy, gdzie bez konieczności pokazywania własnej twarzy można podzielić się problemem i otrzymać realną pomoc. Wspólnie walczymy z depresją, uzależnieniem i innymi życiowymi kryzysami. Portal ten tworzony jest przez ludzi i dla ludzi, budujemy piękną i wartościową społeczność liczącą już 4000 aktywnych użytkowników.

Większość problemów, z którymi się borykamy, związana jest ze zdrowiem a raczej jego brakiem. Różnego rodzaju lękami lub strachem przed kolejnym dniem. A kto się teraz nie boi? Zamknięci w domu z perspektywą ogromnego kryzysu gospodarczego. W dłuższej perspektywie więcej ludzi może umrzeć z powodu samobójstw spowodowanych utratą pracy, biznesu, pieniędzy niż przez wirusa. Jeszcze więcej popadnie w depresję lub różnego rodzaju nałogi, w szczególności alkoholizm. Od zawsze w Polsce panował deficyt terapeutów lub innych ekspertów. Na wizytę z NFZ z psychologiem czekało się miesiące. A teraz liczbę potrzebujących trzeba będzie pomnożyć razy 1000, a fundusze państwowe na wsparcie psychologiczne z powodu wykorzystania nadwyżki na walkę z koronawirusem podzielić przez 100…

Ponadto, z powodu panującej epidemii, brak możliwości spotykania się i organizowania mityngów w grupach wsparcia prowadzi do daleko idących tragicznych w skutkach decyzji. Przykładowo alkoholik z grupy AA od dłuższego czasu zamknięty w czterech ścianach i niemogący pójść na spotkanie – z wielkim prawdopodobieństwem może ulec pokusie powrotu do nałogu.

schemat działania GrupaWsparcia

Dzięki GrupaWsparcia.pl mamy możliwość uratować wiele osób od prób samobójczych, popadnięcia w nałóg i dać szansę na lepsze jutro. Szukanie pomocy zazwyczaj zaczyna się w internecie, a jesteśmy już na pierwszym miejscu po wpisaniu frazy „grupa wsparcia”. Od kilku tygodni obserwujemy skokowy wzrost rejestracji i aktywności nowych użytkowników. Niestety z naszymi zasobami kadrowymi i finansowymi nie jesteśmy w stanie w krótkim terminie rozwinąć wszystkich nowych funkcji, które przedstawiamy w trzyminutowym filmiku na YouTube.

Zwracam się więc z ogromną prośbą o pomoc w znalezieniu inwestora finansowego i/lub branżowego, który w miarę szybko pozwoliłby nam wdrożyć te wszystkie nowe funkcje, udoskonalić portal i zapewnić płynność działania GrupaWsparcia.pl w okresie coraz większego zainteresowania.

Jestem w stanie oddać większość portalu komuś, kto zobowiąże się wprowadzić nowe funkcje:

  • Stworzenie kliniki online na bazie nowych rejestracji kont zweryfikowanych
  • Stworzenie nowego layoutu dla strony
  • Przycisk zagrożenia życia i pomoc dla osób doświadczających przemocy domowej
  • Stworzenie możliwości dodawania informacji o lokalnych grupach wsparcia na stronie głównej
  • Ogólne poprawienie funkcjonalności
  • Pomoc prawna przy wdrażaniu wszystkich nowych form wsparcia

Posiadam szczegółową dokumentację z pomysłami na nowe funkcje portalu. Niestety brakuje mi wystarczającego zespołu, który mógłby to zrealizować.

Portal traktuję jako moje drugie dziecko, a dla dobra dziecka człowiek jest w stanie zrobić wszystko. Przeanalizuję każdą możliwą formę wsparcia i rozwoju. Kiedy, jak nie teraz, możemy wspólnymi siłami stworzyć portal bezpłatnej pomocy dla każdego potrzebującego? Każdy z nas doświadcza w życiu lepszych i gorszych chwil, a najlepszym lekarstwem jest drugi człowiek. Dla nas najważniejszą walutą jest ludzkie życie. W razie pytań pozostaję do całodobowej dyspozycji pod nr. 690890690 lub e-mail: kontakt@grupawsparcia.pl

Pamiętaj, kiedy masz wsparcie, żaden wirus nie jest w stanie ściągnąć Cię na dno!

Pozdrawiam
Jakub Juszczyk

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF