...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Awanse i nowe twarze w Timecode Film Production

Timecode

Do Timecode Film Production dołączył Łukasz Rusek, a obecna już w firmie Lidia Pęza awansowała na stanowisko Junior Producer. Timecode Film Production jest partnerem 11. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Lidia Pęza jest związana z Timecode Film Production od 2018 roku. Wcześniej pełniła funkcję asystentki produkcji. W zakres jej obowiązków będzie wchodziło prowadzenie samodzielnych projektów oraz wspieranie produkcyjne realizacji reklamowych i branded content.

Do działu graficznego Timecode dołączył także młody grafik i motion designer Łukasz Rusek. Dwudziestodwulatek ze Śląska jest absolwentem technikum informatycznego i praca w Timecode jest jego pierwszym krokiem w świat profesjonalnych produkcji.

Bardzo się cieszymy, że dzięki organizowanemu przez nas konkursowi Timecode Akcja Animacja możemy odkrywać młode talenty. Ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z komercyjnymi produkcjami animowanymi. U nas mogą nauczyć się pracy dla klienta, poznać zasady i tajniki budowania graficznej opowieści pod wymagania marketingowe. Wierzymy, że w całej Polsce jest mnóstwo uzdolnionych, młodych ludzi takich jak Łukasz. Naszą misją jest ich odnalezienie i pomoc w zrobieniu pierwszego kroku w świat, który może im się wydawać trudno dostępny.”

Tomasz Dławichowski, dyrektor zarządzający Timecode Film Production


Źródło: Timecode

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF