...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Bank BNP Paribas po raz 15. zaprasza startupy na Office Hours

Bank BNP Paribas sukcesywnie szuka startupów, które mogą dostarczyć najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Eksperci Banku ponownie spotkają się z obiecującymi startupami w ramach tzw. Office Hours. Tym razem spotkanie startupów z przedstawicielami BNP Paribas wyjątkowo odbędzie się podczas IMPACT’19 w dniach 21-22 maja w Krakowie.

Podczas 15. już edycji  Office Hours, Bank będzie poszukiwał cyfrowych narzędzi wspierających działanie operacji w obszarze bankowości konsumenckiej.

Najbliższe spotkanie w ramach Office Hours jest wyjątkowe, ponieważ odbędzie się podczas kongresu IMPACT’19 – wydarzenia na skalę europejską, które gromadzi światowej klasy ekspertów. Poszukujemy zespołów, które mogą pochwalić się już pierwszymi wdrożeniami w dwóch, szczególnie interesujących nas obszarach. Jesteśmy ciekawi, co mogą zaproponować nam startupy w kontekście zarządzania leadami pochodzącymi zarówno z kanałów online’owych, jak i z call center – mówi Paulina Skrzypińska, Koordynator Laboratorium Innowacji w Banku BNP Paribas. Ponadto, zastanawiamy się też, jak moglibyśmy monitorować i optymalizować procesy, które dotyczą czynności manualnych, nie logowanych. Każda z wybranych podczas scoutingu firm będzie miała 45 minut na zaprezentowanie swojej technologii w specjalnie przygotowanej do tego strefie w trakcie konferencji IMPACT’19. Wybrane podczas Office Hours firmy zostaną zaproszone na warsztaty z ekspertami z Banku, a następnie do etapu pilotażu (Proof of Concept). Rozwiązania, które poradzą sobie najlepiej, mają szansę na wdrożenie w Banku – dodaje Paulina Skrzypińska.

Office Hours są elementem uproszczonego procesu zakupowego dla technologii pochodzących od startupów, autorskiego podejścia Banku BNP Paribas  do współpracy z młodymi firmami technologicznymi. Do tej pory odbyło się 14 edycji Office Hours, w ramach których eksperci z Banku przyjrzeli się ponad 600 rozwiązaniom z rynku.

Startupy, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu proszone są o przesyłanie zgłoszeń wraz z prezentacją proponowanego rozwiązania pod adres: startupy@bnpparibas.pl w terminie do 20-go maja br.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF