...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Bank Pekao S.A. wyróżniony przez Global Finance

Bank Pekao

Bank Pekao S.A. czwarty raz otrzymał wyróżnienie "The Best Trade Finance Provider in Poland". Nagroda przyznawana jest przez magazyn Global Finance.

Ranking ocenia m.in. innowacje, wartość portfela transakcji, znajomość warunków na rynku lokalnym oraz dostosowywanie się do potrzeb klienta. Prowadzony jest przez międzynarodowy magazyn dla menedżerów — Global Finance. Nagrody przyznawano według analizy ekspertów, dyrektorów korporacji czy też niezależnych badań.

Jerzy Kwieciński
źródło: Bank Pekao S.A.

Bardzo się cieszę z tej ważnej nagrody. Mam nadzieję, że jest ona potwierdzeniem tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem i przewodnikiem naszych klientów na międzynarodowych rynkach. Zapewniam, że będziemy nadal pracować nad wysoką jakością oferowanych usług i umocnieniem pozycji lidera w obszarze finansowania handlu.

 

Jerzy Kwieciński, wiceprezes Banku Pekao

W 2021 roku Bank Pekao S.A. otrzymał również po raz dziewiąty nagrodę „Best Sub-custodian Bank in Poland”, po raz piąty nagrodę „The Best Investment Bank” w Polsce oraz przyznany tytuł — Złoty Bankier 2021.

Adam Daniluk