...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Błyskawiczna weryfikacja na Zrzutka.pl

Zrzutka.pl wprowadza uwiarygodnienie użytkowników za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Sprawdzenie internautów odbywa się w zaledwie kilka minut, dzięki czemu nowi użytkownicy platformy nie będą musieli czekać nawet dwa dni na potwierdzenie danych konta bankowego. Nowa funkcja jest całkowicie darmowa.

Zrzutka.pl, wiodąca platforma crowdfundingowa w Polsce, posiadająca status krajowej instytucji płatniczej, wprowadza błyskawiczną weryfikację swoich użytkowników. Cała procedura sprawdzenia odbywa się w bardzo krótkim czasie i jest realizowana na podstawie przelewu weryfikacyjnego. Jest to jeden z najwygodniejszych i najszybszych sposobów na potwierdzenie tożsamości w internecie.

W celu zrealizowania przelewu weryfikacyjnego, internauta musi jedynie wybrać preferowaną metodę płatności czyli bank, w którym posiada rachunek i potwierdzić przyciskiem chęć zlecenia przelewu o wartości 1 PLN (przelew ten nie jest opłatą, a zwrot wpłaconej złotówki realizowany jest automatycznie). Niezwłocznie po realizacji przelewu, zrzutka otrzymuje potwierdzenie danych osobowych użytkownika (imię, nazwisko, adres), dzięki czemu może zweryfikować dane przedstawione w formularzu uzupełnionym przez użytkownika platformy oraz w nadesłanym przez niego skanie lub zdjęciu dokumentu tożsamości.

Z nowej funkcji mogą korzystać klienci wszystkich najważniejszych banków w Polsce, w tym: mBank, ING, PKO BP, Bank Millenium, Pekao, Getin Bank, Alior, Pocztowy 24, BNP Paribas, BOŚ Bank, Credit Agricole, etc. Dodatkowo, zrzutka.pl obsługuje wszystkie najczęściej wybierane metody płatności, w tym mTransfer, Płać z ING, Płacę z BOŚ Bank i wiele więcej.

Nowa usługa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Zasada działania przelewu błyskawicznego jest niezwykle prosta i pozwala na skrócenie czasu założenia i weryfikacji konta użytkownika nawet do kilku minut. Wszystko to po to, żeby zbieranie środków na zrzutka.pl było jeszcze łatwiejsze i nadal tak samo bezpieczne.

Dzięki technologii dostarczanej przez Blue Media S.A., przelew weryfikacyjny jest wykonywany w obrębie tego samego banku, co umożliwia weryfikację nowego użytkownika w ciągu zaledwie kilku minut. Aby skorzystać z nowego rozwiązania, po przejściu do zakładki “przelew weryfikacyjny” należy wybrać opcję “przelew błyskawiczny”. Użytkownik wybiera swój bank i po potwierdzeniu zostaje przekierowany na stronę operatora płatności, gdzie generowane są dane do przelewu.

Potem trzeba się już tylko zalogować do swojego banku, potwierdzić transakcję kodem sms lub wkleić wygenerowane dane do zlecenia przelewu oraz zatwierdzić transakcję. Po kilku kolejnych minutach dane zostają przesłane na serwery zrzutka.pl, a system weryfikuje konto użytkownika.


źródło: Zrzutka.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF