...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Brydżowe święto w Warszawie

11 maja br. w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Międzynarodowego Festiwalu Brydża. W zorganizowanym z tej okazji turnieju zmierzą się zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Zaplanowano również szereg atrakcji dla osób towarzyszących i dla dzieci.

Pierwszy Międzynarodowy Festiwal Brydża będzie miał miejsce w Warszawie,  w sobotę 11 maja na Global Expo ul. Modlińska 6D. Główną atrakcją Festiwalu jest turniej brydżowy, w którym mogą wziąć udział amatorzy i profesjonaliści w różnych grupach wiekowych i o różnym poziomie umiejętności. W turnieju można wziąć również udział za pośrednictwem platformy on-line.
Do udziału w Festiwalu zaproszono nie tylko brydżystów. Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla osób towarzyszących. Pokój gier planszowych i puzzli, zajęcia dla dzieci, wyjątkowa wystawa kart do gry, a na zakończenie spotkania z artystami – brydżystami m.in. koncert Konstantego Andrzeja Kulki i Cameraty Vistuli, występ Brass Federacji czy mini-recital Urszuli Dudziak.

Brydż kojarzący się głównie z grą towarzyską jest bardzo niedoceniany. Jest to jedyna gra, w której sztuczna inteligencja nie wygrała jeszcze z człowiekiem. Rozwija kompetencje miękkie, od których często zależy osiągnięcie sukcesu w pracy, np.: analityczne i logiczne myślenie, podejmowanie decyzji bez kompletu informacji, koncentracja, praca zespołowa.
Organizowana w Warszawie impreza to szansa na wspaniałą zabawę, spotkanie starych i poznanie nowych znajomych. Dla chętnych, będzie również okazja do nauki tej wspaniałej gry.
Międzynarodowy Festiwal Brydża jest  projektem realizowanym w ramach społecznej inicjatywy Bridge2Success, której celem jest m.in. łączenie różnych środowisk z całego świata, a która powstała w ramach Fundacji Sztuka i Pasja. Współorganizatorem turnieju jest Polski Związek Brydża Sportowego. Projekt współfinansuje m.St. Warszawa.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF