Czesko-brytyjska agencja Best Communcations dołącza do siecie SEC Newgate CEE

Po 18 miesiącach współpracy, SEC Newgate CEE i Best Communications sformalizowały swoje relacje i ogłaszają strategiczne partnerstwo. Best Communications dołącza do sieci SEC Newgate i zostaje jej wyłącznym partnerem w Czechach i na Słowacji.

Partnerstwo obejmuje następujące obszary współpracy:

  1. Wspólna obsługa klientów w ramach kampanii multimarketowych, realizowanych w Polsce, Czechach i na Słowacji.
  2. Tworzenie regionalnych analiz rynkowych, w tym dostarczanie klientom insightów. ekonomicznych, politycznych i kulturowych, tworzenie white papers.
  3. Dzielenie się know-how, w tym między innymi promocja badania SEC Newgate ESG Monitor w Czechach i na Słowacji.
  4. Współpraca w zakresie pozyskiwania nowego biznesu.

W Czechach i na Słowacji szukaliśmy partnera, który będzie miał silne kompetencje w obszarze komunikacji korporacyjnej i relacji z interesariuszami, będzie również wiarygodnym partnerem w zakresie lobbingu. Best Communications to topowa agencja z Centralnej Europy, z którą od dziś pracujemy na zasadach wyłączności. Po kilku wspólnych projektach nie mam wątpliwości, że dzięki Best Communications możemy zaoferować klientom doradztwo i obsługę w Czechach i na Słowacji na najwyższym poziomie.

Zofia Bugajna-Kasdepke, Vice President SEC Newgate CEE

Best Communications to czesko-brytyjska strategiczna agencja komunikacyjna, zajmująca się PR i PA. Firma została założona w 1995 roku w Pradze przez Szkota Euana Edworthy’ego MBE. Obecnie zatrudnia 20 konsultantów, obsługujących w Pradze i Bratysławie rynek czeski i słowacki. Do klientów Best Communications należą m.in. Emirates, PUMA, Dove, Horizon, TESCO czy Cartoon Network. Poza obszarem Corporate & Public Affairs agencja świadczy także usługi w zakresie między innymi Brand PR, Social Media i Event Management.

SEC Newgate CEE i Best obsługują wspólnie już czterech międzynarodowych klientów, głównie w obszarze Corporate & Public Affairs.

Na tym etapie współpracy dołączenie Best Communications do sieci SEC Newgate nie oznacza akwizycji.


źródło: SEC Newgate

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF