...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Delpost powiększa zespół

Studio postprodukcyjne Delapost rozwija strukturę i powiększa zespół. Do grona twórców reprezentowanych przez studio dołączyli właśnie: reżyser animacji Krystian Dulnik i producentka Loretta Geerts.

Krystian Dulnik od wielu lat związany jest z branżą filmową i reklamową. Posiada doświadczenie  w pracy w zakresie online, compositingu i motion designu. Jego specjalizacją jest reżyseria animacji. Wcześniej Dulnik pracował m.in. w Xantus Studio na stanowisku 3D Generalist / VFX artist oraz w Chimney Poland jako 3D Generalist / CG, Compositing & Online Artist. W jego portfolio znajdują się projekty dla takich marek jak Apple, PGNiG, Samsung czy Dr Irena Eris.

– Ostatnie miesiące to w Delapost bardzo intensywny czas. Cieszę się, że studio dynamicznie się rozwija czego dowodem jest m.in. poszerzanie stałego zespołu i rozpoczęcie współpracy z Krystianem. Rozwój działu animacji 3D jest dla nas priorytetowy – stwierdza dyrektor zarządzający studia Delapost Filip Bartold.

Do zespołu dołączyła także Loretta Geerts, która objęła stanowisko kierownika postprodukcji. Geerts dotychczas związana była z branżą marketingową. Pracowała m.in na stanowisku brand manager w Unilever Polska.

– Proces postprodukcji opiera się m.in. na kreatywnym łączeniu sztuki i marketingu. Wymaga też odpowiedniej logistyki. Dlatego traktuję dotychczasowe doświadczenie Loretty jako wartość dodaną i wierzę, że wpłynie ono pozytywnie na jakość realizowanych przez nas produkcji i obsługę Klientów – dodał Bartold.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF