...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

DIMAQ Voice po raz 7

DIMAQ Voice to bezpłatne, cykliczne spotkania dla entuzjastów digital marketingu z merytorycznym udziałem najlepszych ekspertów z branży- posiadaczy certyfikatów DIMAQ.

Zapraszamy na kolejne, siódme już spotkanie, które odbędzie się:

  • 9 maja 2019 w godz. 17:30-19:30
  • o 17:00 dla chętnych, prezentacja Czym jest DIMAQ? 
  • Dom Innowacji Społecznych MARZYCIELE I RZEMIEŚLNICY, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy,  ul. Bracka 25 w Warszawie  (III piętro)

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Dołącz do WYDARZENIA NA FACEBOOKU i otrzymuj powiadomienia o kolejnych spotkaniach!

Pamiętaj, wstęp na wydarzenie jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rejestracja.

Agenda #7 DIMAQ Voice

17:30 – 18:05 Influencerzy i z czym to się je

Katarzyna Poświata, Account Executive, Mindshare, DIMAQ Professional

Wystąpienie skupi się na krótkim wyjaśnieniu kim są obecnie influencerzy. Na przykładach case studies zostanie pokazane, jak szeroki wachlarz możliwości pojawia się w przypadku decyzji o podjęciu współpracy. Oprócz tego w krótki i przystępny sposób zostaną wymienione zagrożenia i najważniejsze zasady wiążące się z podjęciem działań z influencerem.

18:10 – 18:45 #ChcęToPrzeżyć czyli budowanie społeczności, UGC i CSR w jednym

Joanna Borucka, Właściciel, Katalog Marzeń                    

#ChcęToPrzeżyć to akcja, która wymyka się jakimkolwiek klasyfikacjom. To kampania wizerunkowa, budowanie zaangażowanej społeczności, pozyskiwanie treści od użytkowników oraz działanie odpowiedzialne społecznie w jednym. Zdradzamy przepis na sukces!   

18:50 19:25 Integracja i zarządzanie danymi 1st, 2nd i 3rd party. Jak przygotować data-driven strategy dla kampanii online i zwiększyć ROI? Case study z kampanii dla klienta z branży turystycznej.

Marcin Filipowicz, Wiceprezes Audience Network (grupa Cloud Technologies)

Precyzyjne trafienie do użytkownika online umożliwiają dane, a szybkie dotarcie do wielu odbiorców zapewnia stale zyskujący popularność model programmatic. Przedstawimy jak integrując i wykorzystując dane pochodzące z różnych źródeł i różne sposoby dotarcia do klientów, osiągnęliśmy ponad 200-procentowy wzrost ROI realizując kampanię dla klienta z branży turystycznej. Przedstawimy proces realizacji kampanii i  przeanalizujemy wnioski z podejmowanych kroków wyciągnięte na podstawie analizy zachowań klientów. Omówimy jak zarządzać danymi, docierać do klientów i jak często wyświetlać im reklamy, aby skonwertowali.

Chcesz zostać prelegentem DIMAQ Voice? Nasza scena jest otwarta dla wszystkich, kórzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z digital marketingu. Sprawdź, jak zostać prelegentem >>

Partnerem spotkań jest GOLDEN SUBMARINE

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF