...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dodatkowe 7 dni na zgłoszenie się do 10. edycji 50 Kreatywnych!

zgloszenia do 50 kreatywnych

Zgłoszenia do tegorocznej edycji 50 Kreatywnych zostają przedłużone do 7 sierpnia.

W związku z pojawiającymi się pytaniami i prośbami o wydłużenie czasu na przygotowanie filmów ze względu na okres wakacyjny postanowiliśmy dać Wam dodatkowe 7 dni na zgłoszenie się do 10. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie!

Tak więc, łapcie w dłoń kamery, nagrywajcie video, w którym opowiadacie o swoich projektach i ślijcie zgłoszenie na kreatywni.brief.pl, jeszcze do 7 sierpnia do godziny 23:59!

Zasady zgłaszania się nie zmieniają: przystąpienie do Rankingu jest bezpłatne i polega na wypełnieniu pełnego zgłoszenia i dołączenia materiału 60-sekundowego wideo.

Od 10 lat BRIEF organizuje Ranking 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie. W zestawieniu wyróżnieni zostają przedsiębiorcy, których produktu, usługi, ale także sposób promocji, charakteryzują się kreatywnością oraz innowacyjnością. Zgłoszenia ocenia Kapituła pod przewodnictwem Grzegorza Kiszluka, redaktora naczelnego BRIEF. W jej skład wchodzą doświadczeni managerowie, specjaliści od reklamy oraz komunikacji m.in. Anna Ziobroń (PKN ORLEN), Maciej Herman (Lotte Wedel), Paweł Patkowski (Orange), Michał Kramarz (Google for Startups), Andrzej Matuszyński (Eurozet), Artur Sikora (Santander Bank Polska), czy Marcin Balicki (Millennium Leasing).

Wśród laureatów poprzednich edycji na pierwszych miejscach znaleźli się: Marcin Iwiński i Michał Kiciński (CD PROJEKT RED), Jarosław Sawko i Piotr Sikora (Platige Image), Patryk Strzelewicz i Michał Bąk (Dice+), Jakub Krzych i Łukasz Kostek (Estimote), Michał Sadowski (Brand24), Stefan Batory (Booksy), Barbara Sołtysińska (indaHash), Michał Borkowski (Brainly) oraz Marcin Joka, Michał Grześ i Krzysztof Dziemiańczuk (Photon Entertainment).

Partnerzy 10. edycji rankingu 50 kreatywnych

Anita Florek