...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dziś finał dziewiątej edycji Papaya Young Creators.

Na gości imprezy, poza pokazami premierowymi filmów konkursowych, czekają wyjątkowe atrakcje przygotowane przez organizatorów i partnerów projektu. Przyjdź i spotkaj się z gwiazdami: Eweliną Lisowską, Basią Kurdej- Szatan, Moniką Morowską oraz TikTokerami Janem Strojnym i Marią Jeleniewską.

Finałowa Gala, która odbędzie się w Fabryce Norblina na warszawskiej Woli jest zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy młodych twórców – uczestników i uczestniczek konkursu Papaya Young Creators. W ramach konkursu stworzyli filmy reklamowe dla marek (AGH, Amica, DPD, Modivo, Onet, Philips, Play, Porsche, Żabka), TikToki, teledyski oraz pomysły i scenariusze audioseriali. Na uczestników wydarzenia, poza pokazami zwycięskich filmów, czeka wiele innych atrakcji. W strefie Food Town, w ramach Speakers Spotlight będzie można posłuchać 9 inspirujących prelekcji o pasji, zawodzie, społecznych wyzwaniach i problemach, a w przestrzeni Art Box Experience i Food Town pobawić się na after party. Dla chętnych czeka zaś Silent Disco powered by Tik Tok, w trakcie którego zagrają znani w stolicy Tycjana oraz Glass Hunters. Ale to nie koniec. Również partnerzy konkursu, w ramach Brands Spots, przygotowali dla uczestników wydarzenia niecodzienne atrakcje. W przestrzeni zaprojektowanej przez markę Amica odbędą się warsztaty kulinarne, w których jako goście specjalni wystąpią między innymi: Monika Mrozowska, Basia Kurdej-Szatan, Ewelina Lisowska oraz Grzegorz Gniech, aktualny Mistrz Polski i Mistrz Świata w Carvingu. Co ważne, wszystkie przygotowane dania zostaną przekazane do placówek opiekuńczo- wychowawczych w Warszawie.
W strefie AGH odwiedzający wejdą do świata nauki przez sztukę. Zobaczą ponad 140 eksponatów w wirtualnej galerii w technologii VR i porozmawiają z członkami zespołu AGH Racing tworzącego bolidy. W jednym z nich będzie można zrobić sobie selfie. W ramach strefy DPD będzie można zostać gwiazdą filmową i stworzyć kreatywny clip. TikTok zaś zaprasza do strefy na antresoli z wyjątkowym widokiem na Warszawę, gdzie będzie można stworzyć najlepsze TikToki z imprezy. Do swoich wyjątkowych stref zapraszają również Modivo i Onet.

PROGRAM WYDARZENIA

od 14:00 BRANDS SPOTS – strefy i aktywności partnerów konkursu AGH w tej strefie wejdziesz do świata nauki przez sztukę, zobaczysz ponad 140 eksponatów w wirtualnej galerii w technologii VR i porozmawiasz z członkami zespołu AGH Racing tworzącego bolidy, a z jednym nawet zrobisz sobie selfie.
AMICA tu poznasz kulinarne sekrety mistrzów kuchni, nauczysz się kręcić sushi z zamkniętymi oczami i uwierzysz, że nie ma gotowania bez kreatywności. Zobaczysz, jak młodzi twórcy filmowi radzą sobie w kuchni.
DPD tu możesz zostać gwiazdą filmową, stworzyć kreatywny clip, który od razu roześlesz do znajomych – szybko i wygodnie.
Modivo chcesz się lepiej wyrazić na Gali? Takiego pop-upu jeszcze nie było! Najnowsze, wyselekcjonowane kolekcje, przymierzalnia i możliwość zamówienia tego, co się podoba do Twojego ulubionego sklepu lub zakupy na miejscu.
Onet tu porozmawiasz na każdy temat przy orzeźwiających drinkach.
TikTok to strefa na antresoli z wyjątkowym widokiem na Warszawę, zrobisz tu najlepsze TikToki z imprezy z wyjątkowymi podkładami muzycznymi z naszej Szafy Grającej, do tego zimne napoje i coś słodkiego.

17.30 PREMIERA FILMÓW 9.EDYCJI KONKURSU PAPAYA YOUNG CREATORS | Kinogram, Brands Spots, sala Gimlet w przestrzeni Food Town.

18.30 SPEAKERS SPOTLIGHT | 9 inspirujących rozmów o pasji, zawodzie, społecznych wyzwaniach i problemach| sala Gimlet w przestrzeni Food Townu

18:30 Co ma teledysk do reklamy?
Daniel Jaroszek (Papaya Roster)

18.46 Blokada twórcza? Bądź sobą. Historia VipTeam
Monika Dubiel i Mikołaj Jabłoński (VIP Team)

19:02 Nadszedł czas na prawdziwych mężczyzn w mediach i reklamie,
Oliwia Bosomtwe & Michał Bachowski (Noizz.pl)

19:18 Stereotyp w lustrze. Czyli jak płeć przegląda się w reklamie,
Marta Frączek (Papaya Films), Joanna Jezierska (Publicis)

19.34 Gaslighting, pornozemsta i love-bombing, czyli o przemocy 2.0 i sposobach na jej zwalczanie, Anna Ciucias (Sexedpl)

19.50 Współpraca może być fajna. Mariaż grafiki kolażowej z fotografią,
Paula Patocka (Papaya Roster), Barrakuz

20:06 Nauka w sztuce: czyli jak robić kreatywne media, czym jest wirtualna galeria i co ma teatr do gamerów?Wojciech Wojciechowski, Grzegorz Lipski, Dr inż. Marek Frankowski (AGH)

20:22 Sztuka nauki: po co nam łodzie solarne, jak działają satelity i co z tą ekologią? Wiktor Warchałowski, Joanna Maraszek, Przemysław Drożdż (AGH)

21.00 GALA WRĘCZENIA NAGRÓD 9. EDYCJI KONKURSU PAPAYA YOUNG CREATORS | Ulica Wernera (transmisja: Brands Spots, sala Gimlet w przestrzeni Food Townu, Kinogram)

22.30 AFTER PARTY
Ulica Norblina | Silent Disco Powered by TikTok – Tycjana oraz Glass Hunters

Art Box | dj_stosunkowodobry
FoodTown | Dj Gris x Pomruki Galaktyk


Źródło: Papaya

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF