...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Eastern European Sigma Squared Summit po raz pierwszy w Warszawie

W dniach 19-21 maja 2023 r. odbędzie się Eastern European Sigma Squared Summit, pierwsze polskie wydarzenie zorganizowane przez Sigma Squared Society. Młodzi przedsiębiorcy, liderzy i inwestorzy z Polski oraz innych części świata spotkają w Warszawie w Rotundzie PKO Banku Polskiego, aby dzielić się wiedzą, nawiązywać kontakty i budować trwałe relacje na międzynarodowym forum.   

 

Organizatorzy Eastern European Sigma Squared Summit 2023 zapowiadają zróżnicowany program, który rozpocznie się w piątek 19 maja uroczystą kolacją. Sobotnia część merytoryczna będzie składać się z pitch’a Macieja Krausa, panelu o fundraisingu z udziałem Lecha Kaniuka, Szymona Sypniewicza i Adama Rudowskiego oraz dyskusji o nowych technologiach z Pauliną Wardęgą, Arturem Kurasińskim i Borysem Musielakiem. Na niedzielę zostało zaplanowane między innymi wystąpienie Rafała Celeja z Kancelarii Kondracki Celej, która jest Partnerem Strategicznym konferencji.

Wspieranie młodych talentów jest kluczem do tworzenia innowacyjnej i dynamicznej społeczności przedsiębiorczej. Widzę ogromny potencjał w tych ludziach i bardzo się cieszę, że możemy im pomóc na wczesnych etapach ich karier, aby mogli realizować marzenia i cele biznesowe.”

– komentuje Rafał Celej, partner w kancelarii Kondracki Celej.

Wśród innych partnerów wydarzenia znaleźli się PKO Bank Polski, Sunfish Partners, Vestbee oraz WeWork.

Sigma Squared to globalne stowarzyszenie założone w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku, któremu od początków działania przyświeca jeden cel – wzmacniać przedstawicieli następnej generacji liderów poprzez tworzenie sieci kontaktów z innymi młodymi przedsiębiorcami, inwestorami i partnerami. Stowarzyszenie koncentruje się na tworzeniu trwałych więzi, które mają znaczenie zarówno teraz, jak i w przyszłości. Aktualnie Sigma Squared działa na pięciu kontynentach i w ponad 25 krajach, a od początku 2022 roku również w Polsce. Sigma Squared zdobyło uznanie, przyciągając utalentowanych członków, w tym 25 osób w Polskim oddziale, wliczając wielu wyróżnionych na listach 25under25 i 30under30 Forbesa.

Osoby wierzące w misję Sigma Squared mogą wspierać społeczność młodych founderów w roli członka honorowego lub partnera. W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu z Aleksandrą Reinert (aleksandra.reinert@sigma-squared.org), członkinią zarządu Sigmy Squared Society oraz założycielką polskiego chapteru.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF