...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Elephate z europejskim wyróżnieniem. Najlepszy content robi się we Wrocławiu

Elephate

Poznaliśmy wyniki drugiej edycji European Content Awards. W kategorii najlepsza kampania B2B nagrodzono wrocławską agencję Elephate – za współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym. Branżowe wyróżnienia przyznano 18 marca na gali, która w tym roku odbyła się online.

Nagrody European Content Awards zostały wręczone po raz drugi. Doceniono nimi najlepsze kampanie i strategie content marketingowe zrealizowane w 2020 roku. Elephate była jedną z dwóch polskich agencji, które znalazły się wśród nominowanych. Finalnie wyróżniono ją statuetką w kategorii B2B CONTENT CAMPAIGN OF THE YEAR, w której rywalizowała z aż 9 konkurentami. Nagrodzono strategię, która obejmuje prowadzenie bloga firmowego „Biznes i Ty” oraz tworzenie kampanii digital PR dla Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Do finału konkursu zakwalifikowano również 8 innych projektów Elephate. Na shortliście ogłoszonej 19 lutego br. znalazły się nominacje za:

  • najlepszą kampanię w branży retail – za współpracę z Nutridome.pl oraz wokularach.pl;
  • najlepszą kampanię w branży finansowej – za współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym;
  • najlepszą kampanię w branży turystycznej – za współpracę z Triverna.pl;
  • najlepszą strategię content marketingową roku – za współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym;
  • najlepszą odpowiedź na kryzys – za współpracę z marką VOX;
  • najlepszą serię content marketingową – za współpracę z marką VOX;
  • najlepszą kampanię opartą na outreachu – za współpracę z marką VOX.

Sporym wyróżnieniem było już dla nas otrzymanie 9 nominacji w 8 kategoriach do tegorocznych European Content Awards. Cieszymy się, że praca naszej agencji została finalnie doceniona statuetką w kategorii B2B. To nie tylko ukoronowanie znakomitych rezultatów podjętych przez nas działań, ale również motywacja do osiągania dalszych sukcesów wraz z naszymi klientami.

Wojciech Mazur, CEO i założyciel agencji Elephate

Z pełną listą zwycięzców można zapoznać się na stronie:
https://europeancontentawards.com/2021-winners/

Wrocławska agencja Elephate działa w obszarze content marketingu już od 2012 roku. Aktualnie realizuje projekty dla kilkunastu klientów – m.in. z Polski, Wielkiej Brytanii, USA i Holandii. W 2018 roku wyróżniono ją nagrodą dla najlepszej małej agencji SEO w Europie. Elephate ma na swoim koncie także trzy statuetki Power of Content Marketing za kampanie kreatywne zrealizowane na polskim rynku.


Źródło: Elephate

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF