...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Euvic Performance realizuje kampanię dla Małopolski

Pod hasłem „Małopolska - Cel Podróży” toczy się najnowsza kampania promująca ofertę turystyczną regionu Małopolski i jego stolicy na rynkach zagranicznych. Działania reklamowe przygotował Euvic Performance.

Kampania promująca region Małopolski jest wspólną inicjatywą Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Województwa Małopolskiego i Krakowa. W pierwszej kolejności objęła swoim zasięgiem rynek brytyjski i niemiecki, ponieważ turyści z tych krajów najczęściej odwiedzali Małopolskę w ostatnich latach. W dalszej perspektywie planowane jest rozszerzenie kampanii na rynki: austriacki, szwajcarski, włoski, skandynawski i amerykański

Działania promocyjne prowadzone w internecie i objęły swym zasięgiem m.in. kanał Youtube, Facebook, Instagram, narzędzia: audience profiling i reklamy kontekstowe oraz przygotowanie i uruchomienie landing page kampanii pod adresem www.wideopen.travel. W ramach kampanii przygotowane zostały m.in. spoty i banery, podkreślające bogactwo oferty turystycznej Małopolski i Krakowa. Oglądający je będą mogli poczuć, że właśnie tutaj mają szansę przeżyć niezwykłą przygodę na łonie przyrody, zachwycić się arcydziełami sztuki i architektury, skosztować niepowtarzalnych smaków, zrelaksować się i odpocząć. Przekazowi towarzyszą obrazy malowniczych szlaków, najpiękniejszych zabytków, lokalnych specjałów i kojących zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych.
Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Euvic Media (w ramach Grupy Euvic Performance), koordynacją projektu (zarówno prac graficznych, jak i copywriterskich), zajęła się agencja Euvic Digital (Euvic Performance). Kampania potrwa do końca października 2022 roku.

Projekt „Małopolska – cel podróży” jest finansowany z Funduszy Europejskich, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Kampania jest realizowana jedynie na rynkach zagranicznych:
Social media w języku angielskim https://www.facebook.com/experiencekrakow/ oraz https://www.instagram.com/experiencekrakow/, a także niemieckim https://www.facebook.com/erlebekrakau/, https://www.instagram.com/erlebekrakau/.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF