...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

FEST Festival nominowany do prestiżowych nagród w branży muzycznej!

W tym roku debiut na mapie polskich festiwali muzycznych zaliczył FEST Festival. Szturmem wdarł się na listy najbardziej pożądanych wydarzeń wakacyjnych, wykorzystując jedyną w swoim rodzaju przestrzeń chorzowskiego Parku Śląskiego. Przez około 50 godzin trwania wydarzenia, teren ten odwiedziło 40 tysięcy osób. FEST zyskał uznanie wśród polskich festiwalowiczów, a teraz także wśród międzynarodowego grona.

Emocje po tegorocznych wakacyjnych festiwalach już opadły. Przyszedł czas na podsumowania oraz międzynarodowe plebiscyty – który festiwal mógł się pochwalić najciekawszym programem, a który stał się odkryciem 2019 roku. Ruszył także bardzo oczekiwany plebiscyt European Festival Awards, w którym to internauci z pośród nominowanych wydarzeń wybierają zwycięzców w różnych kategoriach. Wśród wyróżnionych festiwali znalazł się FEST Festival – nominowany w kategorii New Best Festival. Głosowanie trwa do 15 listopada, a wesprzeć swoje ulubione inicjatywy można pod linkiem: www.europeanfestivalawards.org.

To jednak nie koniec nominacji! FEST został także zauważony przez ILMC, czyli International Live Music Conference. Chorzowskie wydarzenie zostało nominowane przez agentów muzycznych znanych gwiazd z całego świata do kategorii New Gig On The Block obok takich wydarzeń jak sztokholmska Lollapalooza czy londyński All Points East. Głosy można oddawać pod linkiem: https://32.ilmc.com/gala-dinner.

FEST jest zdecydowanie na początku swojej przygody, jednak już teraz wiadomo, że przedsięwzięcie będzie rozwijać się w zawrotnym tempie. Chwilę po zakończeniu pierwszej edycji promotor – Follow The Step – ogłosił datę kolejnej edycji, rozszerzając ją o kolejny , trzeci dzień. Wszystkich fanów czeka jeszcze więcej atrakcji, więcej scen i piękna śląska sceneria.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF