...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Film „Krótki Dystans” otrzymał nagrodę Delapost na 42. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni

W niedzielę 24 września zakończył się 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Studio Delapost było fundatorem Wyróżnienia Specjalnego w Kon-kursie Filmów Krótkometrażowych. Voucher postprodukcyjny oraz nagrodę finansową (o łącznej wartości 25 000 zł) otrzymał reżyser filmu "Krótki dy-stans”- Giovanni Pierangeli.

22 września podczas Młodej Gali na scenie gdyńskiego Teatru Muzycznego ogłoszono laureatów Konkursu Filmów Krótkometrażowych. Jury w składzie Joanna Krauze, Kuba Czekaj oraz Carla Simon przyznało jednogłośnie 5 nagród.

Wyróżnienie Delapost wręczyli: Natalia Strzałkowska (członek zarządu Delapsot) oraz Marcin Kot Bastkowski (montażysta związany ze studiem od początku jego istnienia).

Film „Krótki Dystans” wyprodukowany przez Łódzką Szkołę Filmową został wyłoniony spośród 26 filmów krótkometrażowych.

Tegoroczna edycja Konkursu to dowód na to, jak zdolni są młodzi filmowcy i jak kreatywne i różnorodne jest ich podejście do filmu. Tym bardziej cieszymy się, że możemy ich wspierać. Wierzymy w otwartość i „świeże spojrzenie” młodych twórców. Mamy nadzieję, że dzięki naszej  nagrodzie Giovanni Pierangeli będzie dalej rozwijać swój talent realizując kolejny film – powiedziała Natalia Strzałkowska – członek Zarządu Delapost.

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF