...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

FREENOW integruje kolejną usługę – wypożyczanie samochodu

FREENOW, europejska superaplikacja mobilności miejskiej zintegrowała nową usługę - Car Rental, która pozwala na wypożyczanie samochodów oferowanych przez Avis, Hertz i Europcar. Jest ona dostępna dla wszystkich użytkowników FREENOW, w tym z Polski. W ten sposób platforma realizuje swoją strategię poszerzania oferty mobilności miejskiej poprzez integrację usług transportowych od zewnętrznych operatorów.

Nowa funkcja Car Rental, wprowadzona we FREENOW, umożliwia użytkownikom rezerwację samochodów od renomowanych dostawców, w tym Avis, Hertz i Europcar. Uzupełniając już istniejącą gamę usług mobilnych, opcja wypożyczania samochodu jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących transportu wykraczającego poza taksówki, mikromobilność czy carsharing, na przykład podczas wakacji. Nowa usługa polega na rezerwacji auta do odbioru i zwrotu  na stacjach wypożyczalni ulokowanych na całym świecie, oferując łatwy dostęp i atrakcyjne stawki dla użytkowników, którzy lubią planować swoje podróże z wyprzedzeniem.

Możliwość wypożyczania samochodów to kolejny krok FREENOW w stronę połączenia różnorodnych środków transportu w jednej, intuicyjnej aplikacji. W Polsce, jeszcze pod koniec 2023 roku FREENOW zintegrowało usługę carsharingu, dzięki partnerstwie z Traficar.

Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb użytkowników w zakresie mobilności, gdziekolwiek chcą się udać, czy to w ramach codziennych dojazdów do pracy, spotkań z najbliższymi, czy odkrywania nowych miejsc podczas wakacyjnych podróży za granicą. Integracja usługi wypożyczania samochodu jest dla nas kolejnym ważnym krokiem w kierunku umożliwienia w ramach jednej aplikacji dostępu do całego ekosystemu mobilności na żądanie. Choć poczyniliśmy już ogromne postępy w tym zakresie, możliwość wypożyczania aut pozwala naszym użytkownikom pójść jeszcze dalej i z większą łatwością odkrywać świat przemieszczając się różnymi środkami transportumówi Thomas Zimmermann, CEO FREENOW.

Funkcja Car Rental jest dostępna dla użytkowników FREENOW w Europie, w tym w Polsce, dając użytkownikom swobodę rezerwacji preferowanych samochodów na całym świecie, za pośrednictwem jednej aplikacji. Usługa ta widoczna jest na ekranie głównym FREENOW, dzięki czemu użytkownicy mogą w łatwy sposób wybrać lokalizację, datę i określić dalsze szczegóły rezerwacji auta.

 

 

O FREENOW

FREENOW to superaplikacja mobilności miejskiej, oferująca największy wybór opcji transportowych w Europie. Użytkownicy FREENOW ze 150-ciu miast europejskich w jednej aplikacji mogą wybierać spośród różnych opcji mobilności miejskiej, takich jak taksówka, e-hulajnoga, e-skuter, e-rower lub auto na minuty. FREENOW jest agregatorem usług zewnętrznych operatorów, który ma ambicję wpłynąć pozytywnie na efektywność mobilności i zrównoważony rozwój miast, bez dodawania kolejnych, własnych pojazdów na ulice. Platforma FREE NOW ma swoją siedzibę w Niemczech i jest wspierana przez głównych udziałowców: BMW Group i Mercedes-Benz Mobility. CEO FREENOW jest Thomas Zimmermann.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF