...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Illuminar Gaming z nowym sponsorem głównym

Jedna z czołowych organizacji esportowych w naszym kraju ujawniła w zeszły piątek, że rozpoczyna współpracę z liderem polskiego e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej – firmą Morele.net. Znany sklep ma wspierać organizację w kwestii sprzętu, który w grze na najwyższym poziomie jest niezmiernie ważny. Współpraca między markami nie zamyka się jednak w tym segmencie, jak […]

Jedna z czołowych organizacji esportowych w naszym kraju ujawniła w zeszły piątek, że rozpoczyna współpracę z liderem polskiego e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej – firmą Morele.net. Znany sklep ma wspierać organizację w kwestii sprzętu, który w grze na najwyższym poziomie jest niezmiernie ważny. Współpraca między markami nie zamyka się jednak w tym segmencie, jak wspomina sam dyrektor kreatywny Illuminar – Grzegorz Kamiński – fanów drużyny czeka wiele niespodzianek:

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że po dłuższej przerwie do iHG wraca firma endemiczna i to od razu jako sponsor główny. Każdy z naszych graczy preferuje grę na najlepszym sprzęcie różnych marek, więc współpraca z Morele.net otwiera nam szereg możliwości i udogodnień. Wspólnie z naszym nowym sponsorem obraliśmy sobie za cel mocny rozwój społeczności Illuminar i szykujemy masę atrakcji dla naszych fanów. Obserwujcie nas uważnie! –

Po takich słowach, fani skupieni wokół organizacji z pewnością ostrzą sobie zęby na wspólne akcje obu firm w mediach społecznościowych. Illuminar Gaming potrafi bowiem ostatnio pozytywnie zaskakiwać branżę i esportową społeczność – współpraca z dużymi firmami, przyjęcie z otwartymi ramionami nowego składu CS:GO oraz rozbudowa struktur wewnątrz organizacji. Czy to właśnie te pozytywy i odważna oraz oryginalna forma komunikacji przekonały tak dużą firmę do współpracy z organizacją? 

O to zapytaliśmy Wojciecha Pawlika – dyrektora marketingu Morele.net: Współpraca z Illuminar Gaming była dla nas naturalnym wyborem. Cieszymy się, że możemy wspierać młodych i ambitnych ludzi z pasją do gamingu i rywalizacji. Nieszablonowe podejście organizacji, duża otwartość na pomysły i rodzinna atmosfera idealnie wpasowuje się w naszą misję. Sami jesteśmy graczami i doskonale rozumiemy potrzeby jakie posiadają esportowcy, dlatego też naszą wiedzą oraz zapleczem technicznym będziemy wspierać Illuminar Gaming. Wspólnie czeka nas wiele wyzwań, których już nie możemy się doczekać! – 

Z nowym sponsorem na piersiach Illuminar Gaming wywalczyło już tytuł mistrza Games Clash Masters, które odbyło się w zeszły weekend w Gdyni. Ogłoszenie sponsora jakim jest Morele.net dodatkowo podgrzewa gorącą atmosferę wokół meczu przeciwko AGO Esports. Jak z pewnością wielu z Was – nie możemy się doczekać tego pojedynku i działań wielkiego oka z nowym sponsorem głównym. 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF