...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Jak skutecznie przekonywać? [BRIEF PATRONUJE]

Jak skutecznie przekonywac

Serdecznie Państwa zapraszamy na wykład pt. „Jak skutecznie przekonywać?”, który poprowadzi prof. Jolanta Jabłońska-Bonca. Prelekcja będzie dotyczyć retoryki oraz sztuki wymowy i negocjacji, jednocześnie będącą zapowiedzią cyklu debat oksfordzkich oraz współpracą z portalem Brief.pl. Serie debat oksfordzkich z udziałem członków koła oraz ekspertów branżowych rozpoczniemy końcem kwietnia - więcej informacji o reaktywacji Koła Przedsiębiorczości Sukces już wkrótce.

W trakcie spotkania będziemy mieć okazję poznać kilka sprawdzonych technik ertystycznych, dzięki którym nasza wypowiedź będzie bardziej atrakcyjna dla odbiorcy. Dowiemy się jak umiejętnie utrzymać uwagę słuchaczy na tym co mówimy. Prof. Jabłońska- Bonca w pierwszej części (ok. 25 min) podzieli się z nami kilkoma praktycznymi wskazówkami. Druga część to czas na swobodną dyskusję i zadawanie pytań. Jeśli macie swoje przemyślenia i pomysły na prowadzenie lepszej wypowiedzi i ciekawszej dyskusji, będziecie mogli skonfrontować je z wiedzą i doświadczeniem naszego gościa prof. Jolanty Jabłońskiej-Boncy. Im więcej waszej aktywności, tym wydarzenie będzie ciekawsze.

prof. Bonca

Prof. dr hab. Jolanta Jabłońska-Bonca jest profesorem nauk prawnych. Na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie pełni funkcję prorektora ds. studiów prawniczych oraz dyrektora Kolegium Prawa. Obszar działalności naukowej prof. Jolanty Jabłońskiej-Boncy obejmuje oprócz teorii i filozofii prawa także dziedzinę retoryki oraz sztuki wymowy i negocjacji. W ramach aktywności zawodowej profesor zasiadała również w Komitecie Nauk Prawnych PAN oraz pełniła funkcję eksperta Państwowej Komisji Akredytacyjnej. Jest członkiem założycielem Towarzystwa Legislacji oraz Uniwersyteckiej Komisji Akredytacyjnej.

ZAPISZ SIĘ! 

 


Źródło: Akademia Leona Koźmińskiego

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF