...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Kamil Durczok nie żyje

Dziennikarz zmarł dzisiaj rano w jednym z katowickich szpitali, miał 53 lata.

Kamil Durczok był jednym z najlepszych anchormenów polskiej telewizji. Swoją karierę zaczynał w radiu. Dołączył do załogi Telewizji Polskiej w 1993 roku. W 2006 roku przeszedł do stacji TVN, gdzie ostatecznie objął stanowisko szefa „Faktów”, flagowego serwisu informacyjnego stacji.  Niestety karierę w telewizji zakończył w atmosferze skandalu. Od 2016 roku prowadził swój własny portal informacyjny Silesion.pl, który zakończył działalność w 2019 roku. Równolegle pracował jeszcze w stacji Polsat News, gdzie prowadził program „Brutalna prawda”.

Dziennikarz wielokrotnie nagradzany najważniejszymi nagrodami branżowymi. Autor książki o wygranej walce z rakiem „Wygrać życie”.

Przyczyna śmierci nie jest znana.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF