...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nadchodzi trzecia edycja Vigilant Fight Club!

VFC v3 One Must Fall

Już 27 listopada odbędzie się trzecia edycja cyklicznego turnieju w Tekken 7. Vigliant Fight Club v3 "One Must Fall" tradycyjnie odbędzie się w warszawskim ESPORT SPOCIE.

To już trzecia edycja turnieju VFC, który stał się rozpoznawalny nie tylko w Polsce. Organizatorom udało się dotrzeć do topowych, zagranicznych graczy, jak i widzów z całego Tekkenowego świata. Z racji na międzynarodowy charakter wydarzenia loża komentatorów będzie międzynarodowa. Hassan „Spag” Farooq oraz Kobi „K-Wiss” Scarlett, to gracze z Wielkiej Brytanii, którzy aktywnie uczestniczą w promowaniu gry na całym świecie. Komentują największe imprezy powiązane z Tekken, takie jak The InterConinental Fight Club czy Tekken World Tour. Dla polskiej widowni komentarz w ESPORT SPOT zapewnią Przemysław „Perturbear” Zabiegała oraz Dawid „DEF” Łaciński.

Na turnieju pojawią się znakomici gracze Tekkena z całego świata, m.in.: Maciej „Why” Stegienko, Vincent „Super Akouma” Homan, Adrian „Frizen” Szydłowski, Fergus „Fergus” Mc Gee, Kamil „Bati” Przygodzki. Turniej odbędzie się 27 listopada w ESPORT SPOT w Warszawie przy ul. Zajęczej 4.

Tekken to gra, która ma bardzo długą tradycję i jest niezwykle ważna dla świata gamingu i e-sportu. Pierwsza część tej serii miała premierę na PlayStation w 1994 roku. Była to jedna z pierwszych trójwymiarowych bijatyk, które zagościły na konsolach domowych. Druga odsłona pojawiła się w 1996 roku i wzbogaciła system walki, a także dodała tak kultowe postaci, jak m.in. Lei Wulong (poniekąd oparty na Jackie Chanie). W kolejnych częściach dodawano więcej możliwości poruszania się, dzięki czemu gracze mogli m.in. wykorzystać trzy wymiary mapy. W Tekkenie 7 wprowadzono wieloletnie wsparcie dla tytułu dzięki płatnym przepustkom sezonowym. Pozwoliło to dodać do gry wiele nowych i powracających postaci i planszy, a także całych trybów gry.

Partnerem wydarzenia jest Akademia Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Jest to jedyna uczelnia wyższa z wydziałami e-sportowym i sztuk walki. Jako partnerzy zostały zaproszone także szkoły sztuk walki, które przedstawione są w grze. Na wydarzeniu pojawi się pokaz form tradycyjnego Karate Kyokushin oraz Wushu. Na końcu odbędzie się koncert hip-hopowy, a wytwórnia ESAPE szykuje niespodziankę.

„Podziękowania należą się oczywiście firmie BANDAI NAMCO Entertainment Ltd. za patronat nad wydarzeniem. Dzięki współpracy z wydawcą gry jesteśmy w stanie dostarczyć graczom oraz widzom VFC jakość, jakiej nie widzieli jeszcze fani Tekkena w Polsce. Poprzez te partnerstwa i współpracę chcemy pokazać, że zarówno gry, jak i sztuki walki niosą coś więcej ze sobą niż walka. To styl życia i filozofia.” – Marcin Krzemień, Vigilant Magazine

VFC 2

VFC 1

VFC 3

 

 

 

 

 

 

Adam Daniluk